Centrum Stworzone dla Zdrowia Trójmiasto- byliście może?

Na co warto zwrócić uwagę, żeby być na bieżąco z wiadomościami.

Centrum Stworzone dla Zdrowia Trójmiasto- byliście może?

Postautor: Eliza » 22 lip 2014, 8:49

Witajcie, zastanawiam się nad wybraniem się do Centrum Stworzone dla Zdrowia. To taka inicjatywa, w ramach której powstał teraz w Trójmieście pawilon, gdzie można zrobić różne bezpłatne badania czy wziąć udział w jakiś warsztatach itd. Byliście tam może, warto się wybrać. Ja będę jechała nad morze na urlop i tak się zastanawiam czy warto tam podjechać.
Eliza

Re: Centrum Stworzone dla Zdrowia Trójmiasto- byliście może?

Postautor: Didi » 24 lip 2014, 18:04

Ja tam byłam i naprawdę polecam! Szczególnie zrób sobie różne badania czy po prostu pooglądaj sobie tam stoiska różne, bo można się z nich wiele dowiedzieć. Do tego sam ten pawilon po prostu bardzo ciekawie wygląda. W środku jak jakieś laboratorium :-)
Didi

Postautor: Mistralka » 25 lip 2014, 4:11

To bardziej przypominał statek kosmiczny, szczególnie z tą dużą ilością różnych monitorów i tabletów, na których można sprawdzać różne informacje na temat zdrowego żywienia. Z badań wykonałam przede wszystkim na poziom tkanki tłuszczowej, na jakość słuchu oraz na koncentrację, do tego też na kondycję skóry. Duży plus, że to wszystko jest za darmo :)
Mistralka

Postautor: Favelka » 13 sie 2014, 12:34

Pogoda nie jest zbyt zachęcająca do leżenia na plaży, więc wizyta w tym centrum będzie na pewno dobrą alternatywą. Ja wybiorę się na pewno na jogę, bo będziemy teraz w długi weekend w Trójmieście.
Favelka

Postautor: Iska » 29 wrz 2014, 11:03

W przyszłym tygodniu będzie też akcja z poznawaniem swojego Stylu Zdrowia. Jakiś czas temu było dość głośno o tym, a teraz jeszcze można wyniki skonsultować z ekspertami. Akcja będzie trwałą cały weekend.

Ostatnio przesunięty w górę 29 wrz 2014, 11:03 przez: Anonymous.
Iska