Pomoc żeglarzom - Polak Potrafi

Na co warto zwrócić uwagę, żeby być na bieżąco z wiadomościami.

Pomoc żeglarzom - Polak Potrafi

Postautor: Marianna » 08 wrz 2015, 9:01

Jeszcze przez ponad miesiąc trwa akcja zbierania funduszy na wyjazd dwóch z naszych polskich żeglarzy na Olimpiadę w Rio. Wspomóc może każdy, a minimalna kwota to tylko 1zł :) Strasznie spodobał mi się zamysł bo taka wygrana na olimpiadzie to nie tylko ich sukces ale i calej polski. Do tego każde wsparcie większe niż złotówka to nagroda dla wspierającego. Nagrody przygotowali samo żeglarze. Cała akcję, kwoty i nagrody można zobaczyć tutaj https://polakpotrafi.pl/projekt/zeglarski-medal
Marianna

Re: Pomoc żeglarzom - Polak Potrafi

Postautor: sun » 24 wrz 2015, 19:06

Fajna akcja, też o niej pisałam. Moim zdaniem naszych trzeba wspierać i ja już to zrobiłam :) Ale jeszcze dużo brakuje do wyznaczonej sumy, a do końca zbiórki zostało tylko 5 dni, więc do dzieła. Wpłacajcie, kto może, kazda złotówka się liczy.
sun

Re: Pomoc żeglarzom - Polak Potrafi

Postautor: Marianna » 19 paź 2015, 1:38

Teraz wsparłam jeszcze raz, bo do pełnej kwoty jeszcze troche brakuje. Szkoda, że niewiele osob chce pomóc, bo to ambitna akcja zarówno dla obu Panów jak i dla nas wszystkich. Przecież złoto na Olimpiadzie w Rio to dla całej Polski powód do dumy. Poza tym mam nadzieję, że uzbierają bo chciałabym dostać to hasło do unikatowych zdjęć i miec mozliwość zagrać z nimi w Ask Me Anything. Nagrody są bardzo osobiste dla nich i widać, że sami się zangażowali bardzo.

Ostatnio przesunięty w górę 19 paź 2015, 1:38 przez: Anonymous.
Marianna