Proces Katarzyny W. - matki Madzi

Na co warto zwrócić uwagę, żeby być na bieżąco z wiadomościami.

Proces Katarzyny W. - matki Madzi

Postautor: Marcin » 18 lut 2013, 7:19

Minął już ponad rok od śmierci małej Madzi. Dzisiaj rusza proces jej matki, Katarzyny W. oskarżonej o zabójstwo z premedytacją.
Matka Madzi odpowie nie tylko za zabójstwo własnej córeczki ale również za zawiadomienie organów ścigania o przestępstwie, którego nie popełniono (porwanie) i tworzenie fałszywych dowodów przeciwko innej osobie.

Aż się chce powiedzieć: NARESZCIE!
Marcin

Proces matki Madzi

Postautor: Jolka » 18 lut 2013, 10:17

Ale ta Waśniewska ma tupet! Nie życzy sobie obecności mediów. A przez ostatni rok jej to nie przeszkadzało? Celebrytka w d... lepsza! Dać dożywocie i po sprawie. Niech zgnije w więzieniu!!!
Jolka

Matka Madzi przed sądem

Postautor: Maciek » 19 lut 2013, 8:20

Zaczyna się kolejny "serial" z matką Madzi w roli głównej. Mam nadzieję, że szybko ją posadzą i świat o niej zapomni, bo mam już serdecznie dość tej pożal się boże celebrytki!
Maciek

Katarzyna Waśniewska i jej proces o zamordowanie dziecka

Postautor: olczatka » 19 lut 2013, 8:22

Kto nie pamięta mordu na małej madzie? Katarzyna Waśniewska zasiadła przed sędziami, którzy wydadzą wyrok skazujący lub uniewinniający. Zamordowała z premedytacja córkę, czy był to nieszczęśliwy wypadek. Madzia nie żyje a jej matka siedzi na ławie oskarżonych i się uśmiecha.

Waśniewska na salkę rozpraw weszła skuta kajdanami jednak miała świetnie zrobiony makijaż. Obrońca Waśniewskiej wniósł o wyłączenie jawności sprawy. Twierdzi, że jawność mogłaby zaszkodzić jego klientce i rzetelnemu prowadzeniu procesu. Bał się, że ludzie bardzo szybko osądzą matkę nieżyjącej dziewczynki. O to samo prosiła Waśniewska.

Chciałabym ochronić moją rodzinę przed tym, czego poniekąd jestem przyczyną przed tym całym szumem, przed tymi wszystkim doświadczeniami, które muszą jakoś znosić, więc dlatego popieram wniosek i bardzo proszę o wyłączenie jawności - mówiła matka Madzi.

Sędzia był jednak innego zdania.

Jawność rozprawy jest gwarancją społecznej kontroli i obiektywizmu – podkreślił sąd. Prokurator dodał, że oskarżona sama prosiła się o rozgłos, kiedy ogłosiła, że jej dziecko zaginęło. Później wiele razy pozowała paparazzim.

Waśniewska po odczytaniu oskarżenia, odmówiła składania wyjaśnień. Podczas całego procesu, kobieta siedziała z kamienną twarzą, bez jakichkolwiek emocji. Twierdziła, że chciała chronić dziecko, w rezultacie zabiła?

Jak myślicie, winna, czy nie? Jaki wyrok powinien zapaść?
wasniewska.jpg
Katarzyna Waśniewska
wasniewska.jpg (20.95 KiB) Przeglądany 4266 razy
olczatka

Re: Proces Katarzyny W. - matki Madzi

Postautor: refreshka » 18 mar 2013, 9:47

myślę, że winna, ale nie wiem czy za umyślne czy nieumyślne spowodowanie śmierci, niemniej jednak wciąz mam przed oczami do miejsce, gdzie zostawiła ciało córki i na sama myśl przeraża mnie, że w ogóle mogła wpaść na taki pomysł
refreshka

Mąż Katarzyny W.wydał pamiętniki

Postautor: olczatka » 21 mar 2013, 8:00

Bartek Waśniewski tez ma swoje pięć minut zbudowane na śmierci swojej półrocznej córeczki Madzi. Mężczyzna wydał pamiętniki, w którym opisuje swoje uczucia po śmierci córki oraz co czuł podczas nagonki na niego i jego żonę oraz podczas procesu. Super Expres opublikował kilka szokujących fragmentów.

Przechodziło mi przez głowę, że jednak śmierć Madzi nie była przypadkowa, ale jakoś nie dopuszczałem tego do końca do siebie. Takim momentem przełomowym było, to był długi okres przed tym, zanim to się w gazetach ukazało, że zostały zlecone ekspertyzy przez prokuraturę, no i w wyniku pierwszej z nich, którą już otrzymali w lipcu, Magda została zabita. Zginęła śmiercią nagłą i następna opinia była na temat wybroczyn, które powstają w wyniku uduszenia. Widziałem te wybroczyny, gdy pozwolono mi się z Madzią pożegnać. Miała wokół usteczek takie krwawe podbiegnięcia... Nie osądzam ani nie wydaję wyroku zawczasu. Ale nie wierzę, że to był wypadek.

Facet chce zarobić na śmierci dziewczynki, kupicie książkę?
wasniewski.jpg
Bartek Waśniewski
wasniewski.jpg (148.14 KiB) Przeglądany 4223 razy
olczatka

Książka Bartka Waśniewskiego

Postautor: Harry » 02 wrz 2013, 15:02

Po prostu żenada roku! Medialna nekrofilia porównywalna jedynie z cyrkiem wokół katastrofy smoleńskiej. Brak mi słów... To jest po prostu żałosne.
Harry

Postautor: kristal » 02 wrz 2013, 18:43

winna czy nie winna? Jedno jest pewne, ta dziewczyna zmanipulowała cała Polskę! Ma nieźle narąbane pod sufitem albo jest tak cwana. Ile pieniędzy z podatków poszło? Ile dzieci miałoby garnek zupy. ile butów na zimę? To niewiarygodne, by taki ktoś tak bardzo miał wpływ na tak wielu ludzi...
kristal

Postautor: elizab » 18 sty 2014, 14:06

kristal pisze:
> winna czy nie winna? Jedno jest pewne, ta dziewczyna zmanipulowała cała
> Polskę! Ma nieźle narąbane pod sufitem albo jest tak cwana. Ile pieniędzy z
> podatków poszło? Ile dzieci miałoby garnek zupy. ile butów na zimę? To
> niewiarygodne, by taki ktoś tak bardzo miał wpływ na tak wielu ludzi...
Ze też jeszcze ludzie się tym właśnie fascynują. Ile to może trwać?
elizab

Postautor: benia » 16 gru 2014, 10:19

Wiecie że ma być ponowny proces ? Dla mnie to jakaś paranoja..
Po prostu śmiech na sali i istna kpina z polskiego wymiaru sprawiedliwości

Ostatnio przesunięty w górę 16 gru 2014, 10:19 przez: Anonymous.
Awatar użytkownika
benia