Jaki prezent na nowe mieszkanie

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

Postautor: Winkos » 13 gru 2016, 20:58

Zależy ile chce się wydać na prezent. Ja jestem ogólnie przeciwnikiem jakichś kwiatków czy innych ozdób. Jak już chcesz coś kupić to coś praktycznego czego będzie się używać. Przy nowym mieszkaniu znajomi kupili mi multicookera i używam go od dzisiaj, tak więc zdecydowanie polecam tę formę prezentów ;)
Winkos

Postautor: milennaa6 » 13 gru 2016, 23:22

Ja jakiś czas temu też miałam parapetówkę znajomych. I postanowiłam im podarować coś oryginalnego na nowe mieszkanie. Zrobiłam im własnoręcznie kilka drobiazgów: podstawki, ściereczki do kuchni i takie świeczniki. Na wszystko inspirację i pomysł miałam z tej stronki: http://przepisnaszycie.pl/, naprawdę są tam świetne rzeczy DIY :)
milennaa6

Postautor: Mirosław » 08 sty 2017, 15:13

Na nowe mieszkanie to fajnym prezentem prezentem będzie nieduży sprzęt AGD. Wejdź sobie na stronę wasserman.pl i zobacz, bo mają tam naprawdę spory wybór takiego sprzętu. A to zawsze się przyda!
Mirosław

Postautor: annmors » 08 sty 2017, 23:01

Moim znajomymktórzy wyposażali akurat swoą kuchnie a wiedziałam ze oboje a uwielbia piec, pić kawę i robić wszytko co z kuchnią zwiazane kupiłam cinnibird.pl/cinnibird-white.html, mała rzecz a uciesyzła ich bardzo. Ten dekorujacy długopis już na imprezie to był strzał w 10.
annmors

Postautor: Patrycja » 17 sty 2017, 14:08

Ciężko jest trafić w czyjś gust, może lepiej warto podpytać co się przyda na nowych włościach. Albo klasycznie dać kwiatka i doniczkę. Sporo fajnych doniczek można znaleźć w internecie. Ja akurat mam w mieszkaniu betonowe, które zamawiałam na ILikeBeton.
Patrycja

Postautor: Sylwia » 19 sty 2017, 11:05

Jak ja wprowadzałam się do mieszkania to dostawałam różne przedmioty od kwiatów czy wina po drobne agd. Jeśli chodzę do kogoś na parapetówkę to staram się dyskretnie podpytać co jest potrzebne. W sobotę opijaliśmy nowe mieszkanie mojego brata i szwagierki przyszliśmy z nocną lampką. Ale nie taką zwykłą tylko robioną na zamówienie przez firmę Bloomlight ma takie fioletowe kuleczki robione z żywicy.
Sylwia

Postautor: praks » 14 lut 2017, 12:28

Prezent Marzeń, od nich jakiś pakiet. Może najlepiej coś związanego z wypoczynkiem? Zakładam, że w tym wypadku, właśnie takie prezenty będą zdecydowanie najlepsze, bo co innego może się sprawdzić? Przynajmniej ze swojej strony zdecydowanie polecam. Fajne pakiety przecież nie muszą być od razu kosmicznie drogie, sztuką jest po prostu odpowiednie dopasowanie rozwiązań - to wszystko.
praks

Postautor: Jnek29 » 03 mar 2017, 8:24

Ja ostatnio koledze kupiłem odpromiennik Creatos, naprawdę się przydaje w mieszkaniu. Ja odkąd go mam, mam lepsze samopoczucie, lepiej mi się zasypia itd. A drogi nie jest, więc na prezent na mieszkanie w sam raz.
Jnek29

Postautor: mrsinvest » 20 mar 2017, 19:08

Ile mają lat właściciele mieszkania? Wiesz według mnie jako prezent na nowe mieszkanie fajnie się sprawdza np. karaoke - konsoleigry.pl/16-gry-na-pc-w-pudelkach#/gatunek-muzyczne , później na imprezie śpiewa się do białego rana! Oczywiście zależy jeszcze jaki masz budżet, ale karaoke wydaje mi się bardzo fajną opcją.
mrsinvest

Postautor: jolka45 » 21 mar 2017, 7:45

Ostatio ie iedziala co kuipic kolezance, ale Znalałam - cinnibird.pl/webpage/o-cinnibird.html i bez wahania jej kupiłam ! Wiece jak się ucieszyła :D Początkowo nie wiedziała do czego to służy a teraz robi świetne kompozycje na talerzu a każdy deser przyozdobiony jest tak, że aż żal dotykać :D
jolka45

PoprzedniaNastępna