Własny biznes

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Własny biznes

Postautor: Gość » 02 wrz 2017, 14:47

Ja się zastanawiam nad franczyzą z cuk -prowadzenie multiagencji ubezpieczeniowej. Aby rozkręcić ten biznes potrzeba tylko 15 tys.
Gość

Postautor: Kamalla » 14 wrz 2017, 9:03

z własnym biznesem jest tak, że trzeba dbać o bardzo wiele elementów i trzeba sobie zdawać z tego sprawę żeby potem nie było rozczarowania kiedy okaże się, że myśleliśmy, że to o wiele łatwiejsze, chociażby dbanie o porządek w firmie trzeba załatwić i żeby to było na naprawdę wysokim poziomie trzeba się naszukać trochę, my na dc premium ostatecznie polegamy i faktycznie nawet bardzo specjalistyczne zadania ogarniają bez problemu więc warto zawierzyć im dbanie o swój biznes
Kamalla

Postautor: Gość » 26 wrz 2017, 14:50

A co myślicie o dystrybucji pożyczek i kredytów? Widziałam ofertę brokera finansowego Lendero. Niezłe warunki współpracy proponują.
Gość

Postautor: Gość » 28 wrz 2017, 8:21

Lendero ma sieć pośredników w całym kraju. Poza tym fajne konkursy dla klientów organizują:)
Gość

Postautor: danio78 » 29 wrz 2017, 12:13

Jak się ma własną firmę to też powinno się mieć własny firmowy samochód lub szukać innego na to rozwiązania. Widziałam ciekawe propozycje na; 4mobility.pl/czy-oplaca-sie-kupowac-auto-na-firme . Mają tam fajne i godne uwagi. Wydaje mi się, że sprawdzi się takie coś.
danio78

Postautor: jagoda35 » 29 wrz 2017, 18:54

No fajne jeszcze pojazdy znajdziesz na aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Pojazdy . Mają tam bardzo fajne propozycje godne uwagi. Warto szukać takich ciekawych propozycji. Wybór i dobra jakość na wysokim poziomie.
jagoda35

Postautor: morphine » 28 paź 2017, 20:25

Mając własny biznes warto pomyśleć o zabezpieczeniu środków pieniężnych, pomocna może się okazać oferta Konsalnetu na liczenie pieniędzy - bezpieczny cash processing, który zabezpieczy gotówkę, poprowadzi konwoje. Bezpieczeństwo przede wszystkim.
morphine

Postautor: Gość » 01 lis 2017, 8:09

Praca jako doradca cuk to intratne zajęcie. Firma jest dobrze kojarzona także dzięki ogólnopolskim reklamom, są widoczni w mediach.Doradcy korzystają z aplikacji smartCUK. Wystarczy zrobić zdjęcie kodu AZTEC z dowodu, aby informacje automatycznie wczytały się do kalkulacji, te zdjęcia można potem załadować do polisy. To spore ułatwienie.
Gość

Poprzednia