Prezent dla mamy

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Prezent dla mamy

Postautor: Agnieszka223 » 07 gru 2017, 11:33

A ostatnio na facebooku znalazłam wpis dotyczący koszulek dla kobiet. Popatrzcie sami:

facebook.com/dotrzydziestki/posts/1608417865913869
Agnieszka223

Postautor: Astronom » 08 gru 2017, 11:22

Ja miałem z górki z prezentem. Wygrałem bon na paliwo więc mogę go przekazać dalej. Konkurs dotyczy rolników i tych co w branży. Więcej info na PlonyiBony.pl jak znacie kogoś kto może być zainteresowany to podajcie dalej.
Astronom

Postautor: córcia » 08 gru 2017, 12:32

Moja mama zawsze marzyła o zatańczeniu pasodouble ze Stefano Terazino, bo się Tańca z Gwiazdami na oglądała ;) Stefano nie umiałam sprowadzić, ale na 40urodziny zapisałam ja na kurs tańca w Centrum Tańca Szczepan. Była zachwycona i wciąż tam chodzi, choc już sama sobie płaci ;)
córcia

Postautor: Luna » 08 gru 2017, 12:54

Ja akurat planuję mamie kupić Polaroida, wypatrzyłam model w Teletorium. Mama bardzo się wkręciła w robienie zdjęć i myślę, że taki gadżet się jej spodoba.
Luna

Postautor: Dudek21 » 08 gru 2017, 14:46

Ja też w tym roku nie wiem co mamie kupić. Zastanawiam się nad obrusem, albo pościelą.
Dudek21

Postautor: jujelczkakuleczka » 10 gru 2017, 19:45

Wiem, że to nieprawdopodobnie brzmi ale moja mama uwielbia grać w gry, a szczególnie upodobała sobie te z samochodami. W tym roku kupiłam jej Euro Truck Simulator - dodatek ITALIA z konsoleigry. pl więc mam nadzieję, że jej się spodoba, a my z tatą też skorzystamy, bo graliśmy już w poprzednie odsłony i rewelacyjna zabawa!
jujelczkakuleczka

Postautor: córeczka » 11 gru 2017, 14:14

Ja mojej mamie zrobiłam zestaw kosmetyków z atopis.pl bardzo fajny, ona ma skórę atopową więc mam nadzieje idealnie trafiłam! Generalnie zawsze staram się dawać praktyczne rzeczy.
córeczka

Postautor: carolinee » 11 gru 2017, 19:35

Moja mama lubi pięknie pachnieć, więc pod choinkę zamówiłam jej oryginalny zapach Auphorie z zapach-orientu.pl. Już do mnie przyszły, teraz tylko ładnie zapakuję i będzie czekać na wręczenie :) Intensywne i bardzo kobiece, na zimę w sam raz.
carolinee

Postautor: Ariadna » 12 gru 2017, 10:37

Ja bym była za biżuterią :) Moja mama ma podejście takie, że zawsze na to szkoda jej pieniędzy, a wiadomo, że jednak kobiecie miło jak ma ładne dodatki. Ostatnio na manustico.pl widziałam bardzo fajne bransoletki z naturalnych kamieni, np. z agatu - myślę, że coś z tego wybiorę.
Awatar użytkownika
Ariadna

Postautor: PatrycjaMika90 » 12 gru 2017, 12:11

Ja kupuję mamie w tym roku drewniane pudełko - zamawiam ze strony elfrika.pl. Jeśli Wasze mamy też lubią drewniane przedmioty czy ozdoby do domu to tam na pewno coś znajdziecie fajnego :) Pozdrawiam
PatrycjaMika90

Poprzednia