Prezent na Mikołaja/ świeta

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Prezent na Mikołaja/ świeta

Postautor: zenka » 21 lis 2016, 16:08

Ja jestem za tym, żeby kupować dzieciom coś kreatywnego i rozwijającego wyobraźnię. Książki, gry planszowe itp.
zenka

Postautor: JustynaGrodzka » 22 lis 2016, 8:45

Ucieszy się z klocków lego:)
https://www.facebook.com/groups/1318810368185788/1318814674852024/?notif_t=like&notif_id=1483101354274481
JustynaGrodzka

Postautor: zenka » 30 lis 2016, 13:11

ooo klocki lego :)obok książek moja miłość z dzieciństwa. Uwielbiałam je układać.
zenka

Postautor: leilaa » 30 lis 2016, 21:46

Ach, ten świąteczny czas. Prezenty, bieganina, załatwianie wszystkiego :D Niestety czasami aż brakuje mi czasu na to wszystko. I niestety w tym roku trochę musze sobie ułatwić życie z prezentami :D Na szczęście wpadłam na takie super gotowe zestawy, o tutaj: http://www.nastopy.pl/zestawy-prezentowe. No i są w spoko cenach :D
leilaa

Postautor: heszi » 18 gru 2016, 13:57

N apoczątku warto ustalić jaki budżet? Chyba poszłabym w zainteresowania albo sposób relaksu danej osoby. Może gra będzie dobra? na konsoleigry.pl jest duży wybór gier zarówno na gry komputerowe jak i gry n a knsolei jak i gry planszowe. do koloru do wyboru.
heszi

Postautor: kasia22 » 18 gru 2016, 13:59

Długo myslalalam nad perznetem dlam ojego chłopaka. Ja mysle ze coś odjazdowego kupi ze star wars! Wkońcu to jego zainetersowania, znazlałam fajnysklep, www.dystryktzero.pl/ a tu sa fajne gadzety!! i budzik i pościel i koszulki..:)
kasia22

Postautor: ania8 » 19 gru 2016, 7:02

Ja sowjemu chłopakowi, który interesuje siemotoryzacja autami i sam oczywiscie ma samochód kupuje środki, do pielegancji auta 1.total-care.pl/product-pl-235-COCKPIT-300-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i-konserwacji-elementow-plastikowych.html
2.total-care.pl/product-pl-4-Peparat-Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html
3.total-care.pl/product-pl-6-Preparat-Owad-400-ml-preparat-do-usuwania-owadow.html i gotowe!
ania8

Postautor: szyszka » 19 gru 2016, 16:48

Na święta fajne są upominki od serca np. kubek z zdjęciem. albo t - shirt z jakąś fajna grafiką http://foto-kodak.pl/Gadzety_z_Twoim_zdjeciem.html tutaj
znalazłam, że takie fajne rzeczy wykonują, to się liczy bo to taki prezent od serca jest;)
szyszka

Postautor: bubu » 14 lut 2017, 12:45

Dla chłopakaz reszta jak zawsze ja bym postawiła na akcesoria motoryzacyjne i połączyła je i zapakowała fajnie np. total-care.pl/product-pl-236-COCKPIT-750-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH.html i total-care.pl/product-pl-242-Preparat-Szyba-400-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-pianka-preparat-do-czyszczenia-szyb.htmla do tego np. bryloczek do kluczy od auta tzn aj zawsze myślę pod kątem swojego faceta i wiem ze jest fanem motoryzacji i praktykiem, ciesza go takie preznety!
bubu

Postautor: bernadzia » 25 lip 2017, 16:09

Może nie wiesz co kupić? Wiesz co a ja jak nie wiem co kupić to zazwyczaj
idę w gry. moj facet akurat uwielbia grać w gry komputerowe,sprawia mu to
wielką radosc, i dlatego jak moge to zamawiam mu ja na konsoleigry.pl tam jest bardzo duży wybór różnych gier komputerowych!
bernadzia

PoprzedniaNastępna