Jaki prezent dla przyszłego męża?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: dareqqq » 26 lip 2017, 16:03

Mi moja żona niedawno kupiła trymer do brody babyliss, beard designer się nazywa, spoko sprawa, nigdy bym nie pomyślał że utrzymanie brody w ładzie będzie takie proste, lubię używać pod prysznicem od razu można wyczyścić :D
dareqqq

Postautor: liczi88 » 27 lip 2017, 6:24

Pewnie jest kierowcą, kup jej zestaw kosmetyków samochodowych,
skomponuj coś sama, jaosattnio swoj zestaw komponowałam tutaj
total-care.pl/cat-pl-1-AUTO- ... cyjna.html wzielam srdoek do
pielegancji wnetzrea , do mycia syzb, do mycia opon i do mycia felg. tatabyl
zadowolony z praktycznego prezentu.
liczi88

Postautor: Aisling » 27 lip 2017, 8:35

W sumie jak jest brodacz to faktycznie można coś do pielęgnacji ;) Ostatnio zerknęłam na ceny takich artykułów to aż się zdziwiłam, tanie to nie jest. Ale jak dzięki temu ma mieć piękny zarost, to chyba warto :)
Awatar użytkownika
Aisling

Postautor: tomkos » 02 sie 2017, 19:50

Używam beard designera, nie mogę sobie przypomnieć jak to było zanim go miałem, musiałem się nieźle męczyć, ttutaj można strzyc się z zamkniętymi oczami i zawsze efekt będzie dobry, zakup bardzo dobry i na prezent też super
tomkos

Postautor: lakis » 07 sie 2017, 19:57

nooo dla brodacza najlepiej, myślę, ze każdy byłby zadowolony z trymera. Babyliss dobra firma mam od nich prostownicę parową i działą bez zarzutu. Poza tym 3 lata gwarancji to duży plus. Z tego co widzę trymery mają różne, można dostosować wszystko dokładnie pod siebie
lakis

Postautor: ixi66 » 09 sie 2017, 15:07

Ja nie mam w sumie problemu z kupowaniem prezentów mąż uwielbia porządek czystość i ład i clay czas czysci sowj samochod dlatego
kupie mu na pewno coś
stad,total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html
uwazam ze to praktyczne rozwiazanie i bedzie zadowolony!
ixi66

Postautor: Personalna » 08 wrz 2017, 7:13

Ja swojemu chłopakowi kupiłam ostatnio nową myszkę - ceneo.pl/52643482, logitech mx master 2s. Jest grafikiem a ostatnia mu się zniszczyła a widziałam, że tą przeglądał bo mówił, że przyda mu się przenosenie plików i obsługa kilku komputerów. Swoje kosztowała, ale jak się kochany cieszył :-) Także jak macie chłopaka grafika to możecie w ciemno brać, mój był zachwycony!
Personalna

Postautor: agi » 08 wrz 2017, 8:52

Ja zdecydowałam się na kupno okularów VR. Przeszukałam kilka stron, ostatecznie w Teletorium znalazłam interesujący mnie model. A kupiłam, bo mój chłopak uwielbia nowinki technologiczne, uwielbia gadżety i taki prezent bardzo mu się spodobał, z czego jestem zadowolona.
agi

Postautor: kipper » 14 wrz 2017, 12:32

agi pisze:Ja zdecydowałam się na kupno okularów VR. Przeszukałam kilka stron, ostatecznie w Teletorium znalazłam interesujący mnie model. A kupiłam, bo mój chłopak uwielbia nowinki technologiczne, uwielbia gadżety i taki prezent bardzo mu się spodobał, z czego jestem zadowolona.

Ja powoli przymierzam się do kupna prezentu dla mojego , i mocno zastanawiam się nad Pistoletem GBB Cybergun Colt Mk. IV Series 70 CO2 ponieważ uwielbia teg typu rzeczy i te klimaty. Myślicie , że warto ? 600zł na militaria .pl
kipper

Postautor: tomcio » 14 wrz 2017, 18:17

Moim zdaniem warto tutaj pomyśleć o prezencie w postaci wina nawet musującego ale dobrego: wineavenue24.pl/pl/wino-musujace . Widziałam tam naprawdę wiele ciekawych propozycji. Warto zerknąć i nawet kupić coś.
tomcio

PoprzedniaNastępna