Jaki prezent dla przyszłego męża?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: dori84 » 27 gru 2014, 11:16

Hej
Drodzy forumowicze potrzebuje waszej pomocy , jako że nie było mnie w święta w Polsce i w zasadzie będę dopiero w styczniu 2015r chciałam zrobić Mojem narzeczonemu prezent urodzinowo – świąteczny. On ma urodziny 7 stycznia więc czasu jeszcze trochę jest. Jestem aktualnie za granicą i za bardzo nie ma w Okół mnie jakiś konkretnych sklepów ponieważ do większego miasta mam daleką drogę , chciałabym poprosić was o pomoc co można mu kupić. Ma 32 lata , zainteresowania sport , dobry film , samochody wiadomo..

Będę wdzięczna za okazaną mi pomoc
Dorota
dori84

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: annulka » 28 gru 2014, 11:33

Hej
Z tego co piszesz ciężko coś doradzić bo podałaś bardzo ogólne zainteresowania. Nie wiemy za bardzo co ostatnio dostał , a może bardziej co mu jest potrzebne...
Jeśli ma to być prezent dla mężczyzny to albo skarpety , albo może coś do golenia ? Ewentualnie jakiś lepszy perfum.
Stawiam, że skarpet ma dużo bo po świętach tego zawsze nadmiar, jeśli chodzi o zestawy do golenia renomowanych firm, to może znajdziesz coś na stronie [url]http://www.strefagolenia.pl[/url]
A jeśli jakiś lepszy perfum to najlepiej odwiedzić Rossmanna tam też dużo wyprzedaży po świętach jest.

Powodzenia Ania
annulka

Postautor: tomaszek » 09 sty 2015, 11:38

Może sprawdź sobie allinside.pl, tam mają dużo rzeczy do wyboru. Ja bym się ucieszył z jakiegoś gadżetu, właśnie maszynka do golenia, słuchawki etc.
tomaszek

Postautor: lae » 09 sty 2015, 11:42

A co ciekawego wybrałaś?:) Bo już po urodzinach:)
http://www.laetari.pl/
lae

Postautor: sebix2 » 23 sty 2015, 14:17

Kup kilka kółek Porsche, Ferrari, albo innym luksusowym samochodem w motoprezent.pl. Wybieraj minimum cztery okrążenia, bo wtedy poczujesz auto i wykorzystasz jego pełną moc :)
sebix2

Postautor: charlie » 24 sty 2015, 11:00

I co znalazłaś coś? Dla innych pań z takim problemem to może warto coś takiego co i was zadowoli. Mam na myśli wycieczkę albo wczasy. Jak nie macie jeszcze zaplanowanej podróży poślubnej to taka opcja byłaby idealna według mnie wycieczka "Paris,Paris" byłaby idealną opcją. Ja bym się cieszył z takiego prezentu.
charlie

Postautor: adam13 » 26 sty 2015, 8:36

Wycieczka to dobry prezent, na pewno lepszy niż skarpetki czy portfel. Dłużej zapada w pamięć, a jeżeli wypoczynek się uda i będą dobre zdjęcia, to tym lepiej.
adam13

Postautor: Anija » 01 lut 2015, 17:14

Mnie ostatnio zaciekawiła opcja prezentu w postaci bonu wycieczkowego. Zobacz sobie http://www.itaka.pl/bon_wakacyjny/ , można cos takiego wykupic i dac w prezencie a przecież na taką wycieczke możecie lecieć wspólnie i przeżyć przygodę swojego zycia.
Anija

Postautor: adam13 » 04 lut 2015, 11:31

Bon cenna rzecz, ale bardziej jako prezent dla kogoś, ewentualnie walentynkowa niespodzianka. No chyba że wychodzi korzystniej od innych promocji.
adam13

Postautor: mirianka » 15 mar 2015, 23:36

Z tej oferty to teraz szaleństwo NO LIMITS. Mój facet jest bardzo aktywny i jak już to pewnie by sie ucieszył z takiego prezentu. Dla mnie rewelacyjne jest np Wyspy Kanaryjskie Body & Mind Camp . Genialan sprawa. Nie obraziłabym się jakbym to ja dostała taką wycieczkę w prezencie ;)
mirianka

Następna