Jaki prezent dla przyszłego męża?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: krystynka00 » 17 maja 2017, 11:51

Rzeczy do samochodu będą najlepsze - total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html tu jest bardzo duży wybór i można fajnie dostosować upominek. Jestem za takim rozwiązaniem
krystynka00

Postautor: kolka » 18 maja 2017, 9:16

Samri, a skorzystałaś z promocji kupując tego babylissa? Podobno 200 zł zwracają na konto jak się zgłosi zakup i wyśle paragon na ich strone.
kolka

Postautor: elyse » 21 maja 2017, 23:39

Zależy co twój przyszły mąż lubi;) Ja swojemu kupiłam wideorejestrator do samochodu, znalazłam niezły model w Teletorium i luby bardzo się z niego ucieszył.
elyse

Postautor: mamba » 23 maja 2017, 14:45

Oczywiście zależy co lubi ja mojemu mężowi kupiłam aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis. Mój mąż ma nadciśnienie i od tej pory możemy je sprawnie kontrolować, od teraz mam spokój ducha, że jego ciśnienie jest pod moją kontrolą.
mamba

Postautor: 123456 » 23 maja 2017, 20:54

Może coś stąd? to jest bardzo fajny sklep z chemią motoryzacyjną! total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html ja osobiście na prezent wzielam srdoek do pielegancji wnetzrea , do mycia syzb, do mycia opon i do mycia felg. tatabyl zadowolony z praktycznego prezentu.
123456

Postautor: psikus0 » 29 maja 2017, 10:57

Kup mu grę! ja gram w konsoleigry.pl/gry-na-xbox-one/7389-f1-2016-edycja-limitowana-xone-4020628827885.html Może motoyckli tam nie ma ale tez fajna wyscigówka na torze formuły 1 ! Taki emocjonujący swiat wyścigów. Dla mnie to taki sposób na relaks na oderwanie sie po ciezkim dniu w pracy.
psikus0

Postautor: hania7899 » 29 maja 2017, 11:35

ciśnieniomierz meżowi na pewno się przyda! dobre spzręty medyczne ma Diagnosis. Wiem, że maja bardzo dobry sprzęt. Zresztą moja babcia korzysta z
takiego już od dluższego czasu i spisuje się jej naprawdę świetnie
hania7899

Postautor: Kasia5 » 29 maja 2017, 19:16

Polecam zamówić fotoobraz z wyjątkowym waszym zdjęciem albo serią zdjęć ułożonych na wzór instagrama. Ja wybrałam drugą wersję i stworzyłam projekt na myselfbook narzeczonemu bardzo się podobało i powiesił u siebie w pokoju, co mnie mega ucieszyło:):)
Kasia5

Postautor: psikus0 » 13 cze 2017, 12:47

Da każdego mężczyzny fajnym upominkiem są gry na komputer et. Panowie uwielbiają grać. Dobre promocje są na konsoleigry,.pl Można fajna okazje
znaleźć. A i tu ekspresowa wysyłka jest!
psikus0

Postautor: Proximus-2008 » 14 cze 2017, 10:20

Oczywiście zależy jaki budżet i jaki typ osobowościowy ma solenizant! moze będą to kosmetyki samochodowe? total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html Tu jest taka fajna chemia motoryzaycjna taka profesjonalna, może zastanów się zcego dokładnie ptzrebuje
Proximus-2008

PoprzedniaNastępna