Jaki prezent dla przyszłego męża?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: antos » 14 cze 2017, 11:10

[quote="kolka"]Samri, a skorzystałaś z promocji kupując tego babylissa? Podobno 200 zł zwracają na konto jak się zgłosi zakup i wyśle paragon na ich strone.[/quote]
tak, rejestruje się zakup na stronce i jest zwrot 200 zł, wiem że na pewno można coś takiego dostać przy zakupie beard designera, sam go niedawno kupiłem i już dostalem kaskę z powrotem, to super prezent dla każdego brodacza
antos

Postautor: koprjan » 16 cze 2017, 10:54

Kosmetyki samochodowe to idealny pomysł. jeżeli miałbym coś polecać to na pewno k2 i seria gold bo teraz kilka fajnych bajerków tam mają jak np. k2 venox do stałego usuwania małych rys z lakieru :) każdemu to się przyda a łatwo i szybko można zamówić przez neta ;)
koprjan

Postautor: psikus0 » 19 cze 2017, 9:19

Kochana, ja mojemu mężowi kupuje ciśnieniomierz bo przy okazji akurat dla swojgo dziecka biorę termometr, haxe.pl/strona-glowna/produkty/temperatura/product/2720-termometr-na-podczerwien-do-ucha-i-czola.html#1-opis , i mam wszystko w jednej wysyłce
psikus0

Postautor: 123456 » 25 cze 2017, 10:49

Jak dla przyszłego męża to super prezentem jest chemia motoryzacyjna, ale tak
profesjonalna, np. taka jak tutaj, total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html ,myślę ze to bardzo praktyczne rozwiązanie jest!
123456

Postautor: camilla » 25 cze 2017, 13:59

mój przyszły mąż dostał ode mnie drona z Teletorium :)
camilla

Postautor: Paula » 10 lip 2017, 10:07

Ja bym kupiła coś romantycznego :) Mojemu chłopakowi bardzo się spodobała gwiazdka z nieba! :D Kupiłam ją w sklepie internetowym Kingdom of Universe , tam też były do wyboru jeszcze inne cząstki nieba, ja wybrałam gwiazdę i nazwałam ją jego imieniem :) Takiego prezentu się nie spodziewał, bardzo mu się spodobał. Dodam jeszcze, że jest fanem gwiezdnych wojen więc te klimaty do niego przemawiają tym bardziej :)
Paula

Postautor: tutu » 10 lip 2017, 21:33

Może zrobić fajen klimatyczne mejsce dp relaksu i odpoczywania? takie oświetlenie ogrodowe pomozę w stworzeni takiego miejsca!
ledco.pl/nowoczesne/114-lampa-fan-50.html, bardzo fajne.
tutu

Postautor: salatka » 19 lip 2017, 7:45

Mój przyszły mąż jest fanem gier i to takich z fantastyki dlatego ja postawiłam na taką grę: konsoleigry.pl/planszowki-i-karcianki/6737-warhammer-inwazja-lcg-zestaw-podstawowy-9781589946682.html . Potem graliśy w nią przez całe urodziny!
salatka

Postautor: milenas » 19 lip 2017, 8:50

Może coś stąd? - total-care.pl/cat-pl-1-AUTO- ... cyjna.html w tym
sklepie sa fajne środki do mycia auta do mycia opon , do mycia felg mój
mechanik się tam zaopatruje i mi polecił ten sklep
milenas

Postautor: wiśnia » 21 lip 2017, 14:27

[quote="camilla"]mój przyszły mąż dostał ode mnie drona z Teletorium :)[/quote] a którego drona z Teletorium kupiłaś?
wiśnia

PoprzedniaNastępna