Jakie warto wybrać studia podyplomowe ?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jakie warto wybrać studia podyplomowe ?

Postautor: Makarena » 23 mar 2016, 6:51

to wszystko zależy od tego co się lubi i co by się chciało robić. Studia podyplomowe są uzupełniające, więc wybierzmy to co nam pomoże w znalezieniu pracy.
Makarena

Postautor: gamesa » 04 kwie 2016, 10:50

Popieram to co napisał przedmówca - studia podyplomowe mają być uzupełnieniem, i tak np. robiłam po kosmtologii, podologię w Szkołach Mydłowskiej, to uczelnia w Warszawie. Sama kosmetologia u nich wiele mi dała, otworzyłam własny biznes, ale nie chciałam musieć zatrudniać dodatkowo podologa, stąd pomógł pójścia dodatkowo na podyplomówkę. I rzeczywiście trafiłam na fachowców - to nie były przesiedziane godziny, tylko faktyczna nauka.
gamesa

Postautor: Michauu11 » 12 kwie 2016, 13:07

Wybierz studia językowe i ucz się razem z Aztekium.pl!
Grono specjalistów każdego dnia opracowuje nowe, innowacyjne metody nauczania (skuteczne co najważniejsze)!
Sam zajrzyj - http://Aztekium.pl
Michauu11

Postautor: Kamil12 » 13 kwie 2016, 10:38

Zastanów się może nad czymś związanym z administracją? Ja teraz robię podyplomowo w Rzeszowie prawo i administracje i jestem zadowolona. Aczkolwiek sporo jest nauki na pamięć, szczególnie z przepisów i zagadnień prawniczych. Na probe możesz zapoznać się z książkami prawniczymi, i zobaczysz czy Ci się to w ogóle podoba, inaczej nie ma to sensu. Najlepsze pozycje prawnicze możesz znaleźć na http://profinfo.zohosites.com/
Kamil12

Postautor: Marlena90 » 01 maja 2016, 18:20

Na jaki kierunek studiow aktualnie jest najlepiej sie wybrac? Chcialabym aby to bylo cos przyszlosciowego. Nie chce za kilka lat miec problemu ze znalezieniem pracy i zalowac straconego czasu. Wydaje mi sie, ze cos zwiazanego z finansami byloby strzalem w 10. Moze sa tutaj osoby po takich studiach i cos wiecej powiedza. Druga sprawa, gdzie isc uczeszczac na wyzej wymieniony kierunek. Jestem z Trojmiasta, najbardziej popularna jest u nas ta uczelnia wsb.pl/gdynia/
. Znacie jakies inne sprawdzone? Dziekuje z gory za pomoc. Czesc.
Marlena90

Postautor: wedrowca » 23 maja 2016, 1:06

obecnie przyszlosciowe studia sa zwiazane z informatyka, social mediami, reklamami w sieci itp.
wedrowca

Postautor: pjonekli » 29 cze 2016, 14:43

teraz bardzo płaca się studiować języki i uczyć się ich na bieżąco wiec wydaje mi się, że na pewno coś w tym kierunku jest obecnie warte uwagi. Wiem bo biegle mówię w 3 językach i ostatnio znalazłem pracę na portalu pracy dla specjalistów językowych http://www.linguajob.pl/ . Przeglądając dużo ofert widziałem mnóstwo propozycji właśnie dla specjalistów językowych w działach HR, IT czy księgowości w szczególności w dużych miastach jak KRK czy Wawa
pjonekli

Postautor: Kjra » 26 sie 2016, 23:01

wedrowca pisze:
> obecnie przyszlosciowe studia sa zwiazane z informatyka, social mediami,
> reklamami w sieci itp.

zgadzam się, dlatego ja wybrałam na Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej podyplomowe na specjalności social media ;)
ta dziedzina się szybko rozwija i tez jest bardzo ważna w komunikacji firmy z otoczeniem ;)
Kjra

Postautor: liska » 06 wrz 2016, 7:35

Ja się zastanawiam nad zrobieniem sobie podyplomowych z logopedii, trochę stoję w miejscu w mojej pracy i może taka zmiana na coś innego dobrze by mi zrobiła, a z dziećmi lubię pracować.
liska

Postautor: oewsb » 09 wrz 2016, 10:50

liska pisze:
> Ja się zastanawiam nad zrobieniem sobie podyplomowych z logopedii, trochę
> stoję w miejscu w mojej pracy i może taka zmiana na coś innego dobrze by mi
> zrobiła, a z dziećmi lubię pracować.

Skoro chcesz studiować logopedię to zachęcam Cię do wybrania oferty takich studiów w Wyższej Szkole Bankowej. W naszej ofercie możesz znajdziesz taki kierunek w trybie 4 semestralnym. Szczegóły na naszej stornie internetowej http://www.wsb.pl/studenci/studia-podyplomowe/kierunki?destination=kierunki-podyplomowe Wszystkich, którzy zainteresowani są studiami podyplomowymi zapraszam na inne kierunki, m.in. z zakresu IT, HR, finansów, nieruchomości czy zarządzania. Pragnę przekazać, że aplikując na studia do 19 września można dzięki promocji zyskać obniżone wpisowe, które wynosi jedynie 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
oewsb

PoprzedniaNastępna