Dobry i tani księgowy dla spółek z o.o. i fundacji Szczecin

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Dobry i tani księgowy dla spółek z o.o. i fundacji Szczecin

Postautor: Money Szczecin » 12 mar 2015, 9:31

Potrzebuję pilnie dobrego i nie drogiego biura rachunkowego do solidnej obsługi kilku firm w Szczecinie. Szukam doświadczonej księgowej do obsługi nowo powstałej fundacji oraz kilku spółek z o.o. Kto poleci i zna poważne biuro księgowe mające w ofercie kompleksową obsługę podatkową firmy zarówno na ogólnych zasadach jak i na pełną księgowość? Mile widziane żeby to był jakiś mobilny księgowy, który świadczy również usługi z dojazdem do firmy klientów i z własnym biurem gdzieś w okolicy ścisłego centrum Szczecina. Mam także nie dużą jednoosobową firmę więc w grę wchodzi także prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. W zakres obowiązków wchodzą także wszystkie tematy takie jak kadry, płace, zus i tego rodzajudeklaracje także.
Money Szczecin

Postautor: Karina Szczecin » 12 kwie 2015, 8:55

Od wielu lat każda moja firma obsługiwana jest przez Biuro Księgowe Pani Sylwii Jurskiej. Jestem właścicielką zwykłych spółek cywilnych oraz spółek z o.o. i jak zawsze jestem bardzo zadowolona z obsługi wspomnianej księgowej. Siedziba biura mieści się dokładnie w centrum Szczecina, a sama Pani księgowa naprawdę zna się na swojej pracy i potrafi zawsze znakomicie doradzić w sprawach związanych z podatkami. Wiele razy zaoszczędziłam dużą kwotę pieniędzy dzięki radom tej kancelarii. Jeśli chodzi o ceny obsługi to nie są za bardzo wygórowane, jednak dla mnie jako właścicielki firm oczywiście najbardziej liczy się jakość i standard obsługi. Serdecznie polecam !

Fin-Ask Sp z o.o.
księgowa Sylwia Jurska

70-254 Szczecin
ul. Łokietka 2/1
tel. 517 663 919
www.euro-business.com.pl
Karina Szczecin

Re: Dobry i tani księgowy dla spółek z o.o. i fundacji Szcze

Postautor: Kinia » 26 paź 2017, 7:04

Polecam Ci biuro rachunkowe Macieja Godlewskiego z Gdańska, które prowadzi mi podobną księgowosc firmy w Szczecinie. Świetna obsługa wszystko zawsze w terminie. Jak dla mnie jedno z najlepszych biur rachunkowych w okolicy :)
Kinia

Re: Dobry i tani księgowy dla spółek z o.o. i fundacji Szcze

Postautor: harmony » 20 lis 2017, 6:39

Ja współpracuję ze świetnym biurem rachunkowym w Warszawie. Może to trochę daleko, ale są naprawdę bardzo profesjonalni, robią wszystko za ciebie, Ty musisz tylko dostarczyć im dokumenty. To jest Biuro Rachunkowe Gama.

Ostatnio przesunięty w górę 20 lis 2017, 6:39 przez: Anonymous.
harmony