Pranie tapicerki samochodowej w Szczecinie - kto gdzie tanio

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

kompleksowe czyszczenie samochodu

Postautor: Karol pyrzyce » 08 maja 2016, 8:24

ja wczoraj odebrałem z myjni czystko w szczecinie moją toyote verso i przyznam, że po prostu rewelka ! autko tak jak napisali zrobione na gotowo pachnie i błyszczy dosłownie calutkie. Samochód nie był sprzatany chyba z rok a wożę tam dwójkę małych dzieci i porządnie było zaśmiecone włącznie z fotelami i tylnią kanapą :) odkurzyli furkę idealnie wyprali dokładnie całą tapicerkę doczyścili i zakonserwowali wszystkie plastiki kokpit itp :) dodatkowo mam karoserię zabezpieczoną sealantem i nabłyszczoną kenolonem i to naprawde robi fajne wrażenie. polecam i wystawiam jak najlepsza opinie i na pewno tam jeszcze wrócę bo po rostu sam nie mam czasu i nie umiałbym tak doczyścić auta samemu :)
Karol pyrzyce

Re: Pranie tapicerki samochodowej w Szczecinie - kto gdzie t

Postautor: Pranie tapicerki » 12 lip 2016, 10:25

Ja szczerze polecam gości z Ul. Obotryckiej w Szczecinie
Piorą dokładnie i nie ma u nich zbytnich kolejek !
Pranie tapicerki

Postautor: darek mierzyn » 12 paź 2016, 11:03

Orientujecie się może jak wygląda w czystko pranie kanap, narożników, wypoczynków i np. wykładzin? auto kiedys zrobili mi naprawde super na gotowo, ale teraz szukam kogoś kto przyjedzie do mnie doi domu na mierzynie pod szczecinem i ładnie wypierze mi biały narożnik z alcantary. Mam też skórzaną kanapę i może ten ktos za jednym zamachem oferuje także czyszczenie skóry.
darek mierzyn

Postautor: mane » 14 paź 2016, 4:50

Ja keidyś będąc na północy kraju korzystałem z myjni w Gdańsku, nazywała się Fabryka Pary. Była to ręczna myjnia. Samochód został dokładnie umyty i wyzcysczony w ogóle polecam co jakiś czas oddać na takie dokładne ręczne mycie i czyszczenie przez fachowców! Z tej usługi byłem bardzo zadowolomy.
mane

Postautor: marzena19 » 13 lis 2016, 15:35

no jak ma ktos ogarnieta myjke?
marzena19

Postautor: wenga » 22 lis 2016, 21:26

lepiej samemu sobie kupić dobry płyn do czyszczenia tapicerki- zobacz sobie te z DetailKing http://maszynyparowe.com/
Jeden zakup a sam sobie auro doprowadzisz do upragnionego stanu najlepiej
wenga

Re: Pranie tapicerki samochodowej w Szczecinie

Postautor: Samotnik » 10 sty 2017, 1:47

@Wenga, faktycznie optymalne rozwiązanie - żeby wyprać tapicerkę raz na jakiś czas, trzeba zakupić za kilka tysięcy maszynę.....bzdety
Raz na jakiś czas zlecasz to i po sprawie i taniej.
Samotnik

Postautor: Zygmunt5643 » 01 mar 2017, 6:20

W Szczecinie nie wiem, ale we Wrocławiu na Krzemienieckiej za stacją paliw jest firma Auto SPA i jakość jest moim zdaniem bezkonkurencyjne. Zniknęły wszystkie plamy na moich siedzeniach, a są jasne, odcień się rozjaśnił no i ta świeżość :) Już nie pachnie jak w starym aucie. A tak na poważnie to przyszedłem podczas prania zobaczyć, co robią i używają oryginalnego proszku Karchera, więc chyba też dlatego tak dobrze poszło...
Zygmunt5643

Postautor: liczi » 25 cze 2017, 10:46

Rzeczywiście można samemu zadbać o to, tu są fajne środki do pielęgnacji wnętrza ,na pewno coś tu fajnego znajdziesz!
liczi

Postautor: Kondziu » 25 lip 2017, 14:48

jak chodzi o pielęgnacje wnętrza to odkryłem fajny spray do kokpitu Polo Cockpit K2. Samochód jest taki świeższy od razu jak się zastosuje

Ostatnio przesunięty w górę 25 lip 2017, 14:48 przez: Anonymous.
Kondziu

Poprzednia