Wino zamiast kawiatów na ślub

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Wino zamiast kawiatów na ślub

Postautor: marylka55 » 13 kwie 2015, 7:23

Spotkaliście się już z takim pomysłem? Za kilka tygodni wybieram się na ślub znajomych, którzy zażyczyli sobie aby zamiast kwiatów wręczyć im butelkę wina. Szczerze mówiąc nie spotkałam się wcześniej z takim pomysłem. Jakie wino powinnam kupić? Słodkie czy wytrawne? Z kwiatkami byłoby o wiele prościej :|
marylka55

Re: Wino zamiast kawiatów na ślub

Postautor: mirma » 20 kwie 2015, 11:48

To teraz bardzo popularne wśród młodych. Zamiast kwiatków proszą o przynoszenie czegoś innego. Spotkałam się już kuponami lotto, maskotkami (przekazywane później do jakiegoś domu dziecka) czy też właśnie wino :) Jeżeli chodzi o wina to nie ma jakiś 'odgórnych' wytycznych co do tego jakie to ma być wino. Kup po prostu półwytrawne lub półsłodkie bo z reguły takie każdy lubi.
mirma

Postautor: MaciejGo » 22 kwie 2015, 14:36

Też słyszałem o zabawkach, które oddaje się potem do domu dziecka. Wspaniały pomysł moim zdaniem. Kwiaty są nietrwały, a dzieci będą miały dużo radości.
MaciejGo

Postautor: WrzesiA » 22 kwie 2015, 20:35

Pomysł bardzo mi się podoba, sama słyszałam o młodych, którzy proszą o karmę dla psów - dają ją potem do schroniska, albo robią coś równie pożytecznego.
WrzesiA

Postautor: Filipek007 » 18 maja 2015, 21:35

Pomysł całkiem popularny;) wino, totolotki, maskotki, karma dla zwierząt, do wyboru do koloru;) lepiej tak niż zostać z 50 bukietami kwiatów, bo co z tym potem robić;)
Zadbajmy o Nasz uśmiech :) Rady, opinie - funpage Panoramica 3D na facebooku. Zapraszam :)
Awatar użytkownika
Filipek007

Postautor: benia » 22 maja 2015, 11:39

Bardzo fajny pomysł ;) My z resztą sami tak zrobiliśmy.
Przynajmniej postało trochę a nie jak kwiatki które po kilku dniach padały :)
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Buzzz » 22 maja 2015, 19:04

Wina półwytrawne smakują każdemu :) Wybierz jakiś dobry trunek :) Ja bym kupił wino na ślub, bo wiesz, że nie zostanie wyrzucone za kilka dni... :)
Buzzz

Postautor: totrunia » 01 sie 2015, 12:47

Super pomysł! Wino zostanie na dłużej, a kwiaty często bardzo szybko więdną, ale przyznam, że nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam. Trochę innych i nietypowych pomysłów ślubnych znalazłam na tym portalu http://www.abcslubu.pl/slub-i-wesele :) Ważne jest by uczynić ten dzień wyjątkowym!
totrunia

Postautor: Kamil Płonka » 06 wrz 2015, 12:22

pomysł lepszy niż z kwiatami ;p
Żyj tak jakby dzisiejszy dzień był ostatnią chwilą ;)
Kamil Płonka

Postautor: Merri » 29 sie 2016, 17:32

My zamiast kwiatów poprosiliśmy o to aby goście przynieśli kocyki lub karmę Iams (chodziło nam konkretnie o tą bo nasz piesek ja dostaje i wiemy,ze ma dobry skład a każde zwierzę zasługuje na to aby mieć pełny brzuszek) dla psiaków i kotów.Po ślubie zawieźliśmy wszystko do pobliskiego schroniska nawet nie wiecie jak te zwierzaki się cieszyły.
Merri

Następna