Gdzie warto pojechać na urlop ?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Gdzie warto pojechać na urlop ?

Postautor: Mucha » 07 lut 2016, 17:00

A może aktywny wypoczynek? Na Itace jest taka oferta "Wampiry na rowerach", zwiedzanie na rowerach szlaków Drakuli. Mi się wydaje, że ciekawa propozycja, nietuzinkowa taka. http://www.itaka.pl/no-limits/rumunia/wampiry-na-rowerach,XRUROW1.html?ofr_id=8ab277bdc42d078ddd58816874297181761b941fe3f3732f778fc4c05bebe66a&adults=2&childs=0 tutaj więcej o tej ofercie jakby ktoś był zainteresowany.
Mucha

Postautor: gessi » 12 lut 2016, 10:19

gdziekolwiek! :D
chociaz w sumie ja uwielbiam jezdzic do spa, tak najlepiej odpoczywam i sie relaksuje, wg mnie najlepsza jest Talaria w Trojanowie, super zabiegi...az mam ochote sie tam wybrac
gessi

Postautor: karliczka » 24 lut 2016, 6:21

Duszniki Zdrój - tam też jest badzo fajnie, duzo miejsc do zobaczenia. Jeśli chodzi o to gdzie się zatrzymać to zdecydowanie hotel Sonata, maja bardzo fajne i duze pokoje z balkonem, no i przede wszystkim hotel jest w centrum, blisko jest do groty solnej i na basen ;)
karliczka

Postautor: Gość » 04 kwie 2016, 4:40

Praga to dobre miejsce na urlop :)
Gość

Postautor: cinkowy » 13 kwie 2016, 13:46

Sam bardzo lubię spędzać urlop w Polsce. Jest u nas wiele pięknych miejsce, godnych uwagi i począwszy od Tatr, a kończąc na Bałtyku, w każdej miejscowości jest sporo atrakcji. Oczywiście znajdą się i tacy, którzy będą narzekać na pogodę, ale tak sobie myślę, że jeżeli ktoś nie boi się deszczu, może się w naszym kraju doskonale bawić.
cinkowy

Postautor: Tabaluga » 25 maja 2016, 14:11

A może zrelaksować się niedaleko od Bieszczad w porządnym SPA, jak Blue Diamond? Dla mnie to na prawdę dobra opcja urlopowa, zwłaszcza, że nie mogę sobie pozwolić na długie wypady, ale po takim weekendzie człowiek jest jak nowy i w Bieszczady niedaleko ;)
Awatar użytkownika
Tabaluga

Postautor: Ireneusz » 07 paź 2016, 22:49

Polecam piękną Kopenhagę :) http://www.timeonflight.com/kopenhaga-pl
Ireneusz

Postautor: Anetka » 26 lis 2016, 9:30

Zajrzyj na timeonflight.com :) bardzo ciekawe opisane kierunki i miejsca, które w danej destynacji warto zobaczyć :)
Anetka

Postautor: Standa » 22 lis 2017, 8:18

Najczęściej bywamy w Warszawie, tam często się spotykamy ze znajomymi. Rzeczywiście klimatyczne miasto.
Ja bardzo lubię tam Bar&Restaurację Bubbles - wyjątkowe miejsce.
Standa

Postautor: owi » 08 gru 2017, 22:40

[quote="mixal"]Kazimierz Dolny i Sandomierz to dobre miejsca. Byłem w Kazimierzu jakiś czas temu i naprawdę jest tam ładnie ;) Mogę polecić serwis BookApart przez który znalazłem nocleg. Bardzo fajnie wszystko wyszło :)[/quote]
Ja też byłam zachwycona Kazimierzem, przepiękne miejsce!
owi

Poprzednia