zakupy w internecie

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

zakupy w internecie

Postautor: misiukajtis » 11 maja 2015, 13:56

Witam. Potrzebuję worków do odkurzacza i znalazłem ten sklep pokpol-elektro.pl. Jakie są Wasze opinie o sklepach internetowych i w ogóle o zakupach w internecie? jakie produkty kupujecie najczęściej?
misiukajtis

Re: zakupy w internecie

Postautor: ulicafinansowa.pl » 11 maja 2015, 23:14

Zakupy w internecie są coraz bardziej popularne i bezpieczne. Polecam sprawdzić opinie i wiarygodność sklepu.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Postautor: Kremowy » 09 wrz 2015, 11:42

Popieram takie zakupy, ja na przykład ostatnio kupiłem telefon na okeygsm i sporo kasy przez to zaoszczedzilem
Kremowy

Postautor: kasieczka » 11 wrz 2015, 10:02

to samo u mnie. Mój najnowszy zakup: win 8 za 200 zł. wersja OEMowa, z kluczsystem-sklep, ale bangla i to najważniejsze
kasieczka

Postautor: zagubiona » 14 wrz 2015, 14:20

A ja znalazłam stronę www.sterownikitech.pl I zastanawiam się nad zakupem sterownika ciepła do pokoju gościnnego. W sumie w tym pokoju mało się przebywa i nie musi być tam za gorąco, właściwie to również dotyczy sypialni. Oj na szybko potrzebuje porady.
zagubiona

Postautor: clon » 20 wrz 2015, 18:34

Ja polecam ten sklep na www.gajg.pl Sam z synem tam robimy zakupy. Na dodatek moja żona też tam jakąś bieliznę raz na jakiś czas upatrzy.
Polecam
clon

Postautor: dosia » 25 wrz 2015, 22:11

Ja polecam bardzo dobrą i stosunkowo tanią księgarnię internetową http://www.taniaksiazka.pl/egzamin-gimnazjalny-z-matematyki-od-roku-2012-p-315416.html
dosia

Postautor: Frelo » 08 sty 2016, 6:34

W internecie kupuje naprawdę wiele rzeczy ale niewątpliwie, najczęściej są to filmy i książki. Wspieram kulturę i jestem absolutnym przeciwnikiem ściąganiu, oglądania filmów online itp. Zawsze kupuje oryginalne przedmioty, najczęściej w Matrasie.
Frelo

Postautor: Mache » 12 lut 2016, 10:58

ja dodatki lubie kupowac w internecie :)ostatnio na przyklad kupilam sobie bardzo fajny zegarek na www.e-zegarki.pl ogolnie bardzo fajny sklep, duzy wybor i dobre ceny
Mache

Postautor: bozena96 » 19 lut 2016, 12:05

Kremowy pisze:
> Popieram takie zakupy, ja na przykład ostatnio kupiłem telefon na okeygsm i
> sporo kasy przez to zaoszczedzilem
Ja sobie nie tak dawno kupiłam super noże kuchenne http://www.royaltyline.pl/ i jestem zadowolona nie mam zastrzeżeń do tego typu zakupów
bozena96

Następna