Telewizja Fenix 3 - można na tym zarobić?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Postautor: Irek » 24 sty 2013, 9:04

Ostatnio widziałem reklamy dekoderów telewizyjnych Fenix 3. Chwalą się tam, że można na tym zarobić nawet 1400 zł miesięcznie za to, że na ekranie telewizora pojawiają się reklamy. Raczej nie wierzę w to że zarobię aż tyle, ale czy da się w ten sposób zarobić chociaż na opłacenie abonamentu? Korzystaliście może z tego? Macie jakieś doświadczenia?
Irek

Jak zarobić na Fenix 3?

Postautor: Bartosz » 25 sty 2013, 10:01

Może nie zarobisz na tym 1400 zł, ale kilkadziesiąt można zarobić. Nie jest to dużo, ale rzeczywiście można tym pokryć np. abonament. Jeśli nie będą irytować cię pojawiające się paski z reklamami, to próbuj! :)
Bartosz

Re: Telewizja Fenix 3 - można na tym zarobić?

Postautor: Adam » 28 sty 2013, 12:04

Jak na razie to nie zarobisz nawet kilkudziesięciu złotych, bo Fenix n3 sprzedał jak na razie może z 10 reklam...
Adam

Fenix 3 - lipa czy sposób na zarabianie?

Postautor: Maciek » 28 sty 2013, 13:07

No to cienko... Tak się reklamują, a wychodzi na to, że to więcej szumu niż efektów. Trzeba poczekać aż się rozkręcą... albo zbankrutują ;)
Maciek

Postautor: wanda » 12 lut 2013, 17:23

ja mam ten dekoder od jakiegoś czasu i miesięcznie zarabiam ok. 120-130zł, z czego połowa idzie na spłatę dekodera, tak więc na rękę zostaje ok. 60zł - na abonament za tv wystarcza ;) jak się spłaci te 450zł za dekoder to już będzie całkiem nieźle, a jak się rozkręcą z reklamami to powinno być jeszcze lepiej
wanda

Zarabianie na Fenix 3

Postautor: Rolo » 19 lut 2013, 13:21

Wygląda na to, że nie jest tak źle. Nawet ta stówka z kawałkiem na starcie to już całkiem przyzwoity wynik. Z czasem może być coraz lepiej.
Rolo

Postautor: Waldemar » 26 lut 2013, 11:17

Nikt nie zarabia na patencie Fenix 3, nawet jego właściciel na Polskę.
Jedna wielka lipa. Bardzo mało dekoderów i bliska zeru skuteczność reklam.
Waldemar

Postautor: Ewa » 04 mar 2013, 7:36

Moja siostra ma ten dekoder, zarabia na tym ok 200-300 zł miesięcznie, ja wzięłam w piątek, bo zawsze to parę złotych. Reklamy nie są jakieś inwazyjne, można oglądać telewizję normalnie.
Ewa

Telewizja Fenix 3 - wielka ściema

Postautor: Wojtek » 11 mar 2013, 13:32

Jeśli Fenix 3 wypłacił rzekomo 380 tysięcy PLN reklamobiorcom, to musiałby sprzedać reklamy za dokładnie 1 357 143,00 PLN (z każdych 25 groszy za jednorazowe wyświetlenie reklamy 7 groszy trafia do posiadacza dekodera).
Sami oceńcie czy jest to możliwe na rynku szczecińskim.
Wojtek

Telewizja Fenix 3 - wielka ściema

Postautor: Wojtek » 11 mar 2013, 13:35

Być może Twoja siostra zarabia 200-300 PLN/mies., ale na pewno nie na dekoderze Fenix 3.
Wojtek

Następna