Prezent dla siotrzeńca

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Prezent dla siotrzeńca

Postautor: mamba11 » 11 cze 2017, 13:32

Pieniądze nie?! bo nie doceni ich wartosci, lepiej kupić coś co może namacalnie wykorzystać! Np. konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/7368-metal-gear-solid-v-ground-zeroes-ek-pc-5907610752662.html . Klasyka typowa strzelanka, no ale relaksuje daje zabawe!
mamba11

Postautor: Kolia » 20 cze 2017, 15:09

Jak chłopak lubi gadżety jakieś ,to moze dobrym pomysłem by był nowy telefon ? taki bardziej wypasiony ? I w dobrej cenie ? np z maxcoma jest taki z serii smart , a dokłądniej ms 514 , ma aparat 8 mpx , jest an dobrym systemie. Ja go mam osobisciei uważam ,ze również dla takiego 10 latka jak najbardziej . Zgadzam się z tym by pieniędzy nie dawać , tylko dac cos namacalnego ;)
Kolia

Postautor: tessa » 25 cze 2017, 15:40

ja swojemu ostatnio kupiłam gamepada w Teletorium ;) bardzo sie ucieszył z takiego prezentu
tessa

Postautor: midget » 03 lip 2017, 21:17

Przyznam, że ja swojemu siostrzeńcowi niedawno wziąłem Huawei P10 Lite bo przy przedłużeniu firmowego abonamentu dostałem go za niewielkie pieniądze (Dzięki Play!) Dzieciak szczęśliwy, cała rodzina w szoku, ale przynajmniej jestem ulubionym wujkiem :-)
midget

Postautor: harmony » 04 lip 2017, 10:01

Ja już zdecydowałam, że prezentu dla mojego siostrzeńca będę szukać na ZabawkiSterowane.pl. Pewnie będzie to samolocik albo autko - zależy, czym akurat będzie się interesował, w tym wieku to się szybko zmienia :)
harmony

Postautor: Aisling » 07 lip 2017, 10:42

W sumie zależy w jakim wieku. Ja ostatnio dla bratanka, który chodzi już do szkoły kupowałam taką tablicę: eduart.eu/category/7/ Trochę nie byłam pewna reakcji na taki "szkolny" prezent, ale bardzo się spodobała ;) Wiem, że mu to się przyda, bo zawsze coś tam kątem oka zobaczy i w głowie zostanie. Mi moja mapa dawała dużo w czasach szkolnych, choć ta jest duuuuużo lepiej wykonana.
Awatar użytkownika
Aisling

Postautor: moon » 18 wrz 2017, 21:19

[quote="tessa"]ja swojemu ostatnio kupiłam gamepada w Teletorium ;) bardzo sie ucieszył z takiego prezentu[/quote]
A ja swojemu zdecydowałam się kupić porządne słuchawki, bo młody bardzo lubi słuchać muzyki. Też szukałam właśnie w Teletorium i już w sumie wybrałam dla niego odpowiedni model.

Ostatnio przesunięty w górę 18 wrz 2017, 21:19 przez: Anonymous.
moon

Poprzednia