Prezent dla siotrzeńca

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Prezent dla siotrzeńca

Postautor: Telka » 24 sie 2015, 7:00

Poszukuje prezentu dla siostrzeńca, który będzie obchodził swoje 10 urodziny. Sytuacja wygląda tak, że dziecko jest z raczej dobrze sytuowanej rodziny i jakieś nowe gry czy inne nowinki techniczne raczej już posiada. Poszukuje czegoś czego na pewno nie będzie miał, a co sprawi mu przyjemność i po kilku minutach nie zostanie rzucone w kąt. Na razie myślałem o jakimś modelu do składania (popularne Revell, którymi chyba wszyscy się bawili) lub jakieś klocki. Będę wdzięczny za wszelkie inspiracje :)
Telka

Re: Prezent dla siotrzeńca

Postautor: benia » 24 sie 2015, 9:01

Skoro ma wszystko to właśnie pomyślała bym albo o jakiś modelach.
Są też podobno jakies ksiązki rozbudzające wyobraźnię, ale teraz nie pamiętam ani nazwy ani tego jakie dokłądnie były
Awatar użytkownika
benia

Postautor: zagubiona » 03 wrz 2015, 14:05

Ponieważ mamy blisko do Krakowa, to chcemy syna brata zabrać na wycieczkę. Oczywiście nie ganiać go po zabytkach, tylko iść do zoo, odwiedzić smoka wawelskiego.Zajść na coś słodkiego do restauracji Mekong. Myślę, że to lepszy pomysł, niż świętowanie w czterech ścianach.
zagubiona

Postautor: Kamil Płonka » 06 wrz 2015, 12:15

deskorolka, rolki, rower ;)
Żyj tak jakby dzisiejszy dzień był ostatnią chwilą ;)
Kamil Płonka

Postautor: Franiaania » 29 lis 2015, 15:36

! kupuj mu rzeczy, które pomogą mu sie rozwijać! Aktywność fizyczna jest dla dziecka bardzo ważna. Moze dziki twojemy prezentowi zacznie uprwiac jakis sport? Ja dla swojego siostrzeńca zamówiłam dobre buty na boisko na best-gol, udany prezent :)
Franiaania

Postautor: monia65x2 » 02 gru 2015, 17:36

Proponuję poszukać na http://www.takapaka.pl/. Jest tam duży wybór zabawnych gadżetów i prezentów dla każdego. Kupując z tego sklepu masz pewność, że twój prezent będzie oryginalny
monia65x2

Postautor: Magda77 » 20 gru 2015, 20:58

Zgadzam się z tymi propozycjami odnośnie jakiegoś sprzętu sportowego itd,taki prezent może w nim zrodzić prawdziwą pasję.
Magda77

Postautor: monia65x2 » 22 gru 2015, 20:09

Ja najlepsze zabawki kupuję w sklepie http://dladzieciaczka.pl/. Znajduję tam wszystko najlepsze dla moich dzieciaczków, które po otrzymaniu takich zabawek są zachwycone. Nie lubię kupować oklepanych zabawek w zwykłych sklepach
monia65x2

Postautor: Truskaweczka90 » 22 gru 2015, 22:04

W takim wieku dziecko raczej większość rzeczy co dostaje rzuca w kąt także ciężko będzie kupić coś naprawdę sensownego
Awatar użytkownika
Truskaweczka90

Postautor: franio111 » 23 gru 2015, 12:46

najlepsza rzecz jaką rodzic moze podarować dziecku to moim zdaniem książka :) rozwija wyobraźnie, uczy, pozwala przenosić się w inny wymiar, sam często zamawiam swoim pociechom książki na Inbook
franio111

Następna