Prezent dla siotrzeńca

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Prezent dla siotrzeńca

Postautor: bonia » 18 gru 2016, 14:03

Wg mnie dla dziecka to jakaś gra bedzie fajna Zawsze to mocno uniwersalny preznet jest! na konsoleigry.pl
jest duży wybór są i gry planszowe, sa gry komputerowe, sa gry na konsole. Muisz podpytać o zainteresowania tylko wczesniej.
bonia

Postautor: sasa » 08 sty 2017, 14:31

Ile siostzreniec ma lat? Jeśli ma koło 20 kilku to śmiało mozesz kupić jakies kosmetyki smaochodowe, etarz tak duzo osob w tym wieku jeździ autami wybierz coś, total-care.pl/cat-pl-5-Pielegnacja-wnetrza.html może coś do pielęgancji wnętrza? Bardzo fajne i przydatne. no i praktyczne.
sasa

Postautor: pixi » 08 sty 2017, 21:57

Myślę ze kubek z jakimś fajnym wesołym zdjęciem jego tu można zamówić w dobrej cenie foto-kodak.pl/Gadzety_z_Twoim_zdjeciem.html Tylko pamiętaj by fajne zdjecie wybrać. Na pewno będzie zaskoczony takim upominkiem a do tego może ulubioną herbatę?
pixi

Postautor: anin » 08 sty 2017, 22:34

Super prezentem jest zawsze książka nie dosć że praktyczna to i może byc wartosciowa bardzo dla tej osoby. Moze siostzreniec się czymś interesuje może ma z czymś problemy? moze uwielbia czytać powieści? na inbook.pl jest duży wybór książek no i cena wysyłki jest spoko.
anin

Postautor: marlenna6 » 19 sty 2017, 22:50

Zalezy ile lat ma siostrzeniec. Bo jak jest to jeszcze malutkie dziecko, to może miś? Ale z tym, że robiony własnoręcznie przez Ciebie :D Znalazłam ostatnio na stronie przepisnaszycie.pl świetny przepis na to jak takie misie wykonać krok po kroku, także warto sobie wejść na strone i poszukać :)
marlenna6

Postautor: wuwua » 23 sty 2017, 19:58

Może cośz tematyki batmana??Dzieci też go uwielbiają! moje dziecko uwielbia więc jak tylko mogłam kupiłam mu taki samochodzik! dystryktzero.pl/model-sam...ler-23-cm.html moje dziecko mówiło ze jest baaardzo szybki co znaczyło ze jest bardzo zadowolone . Uwielbiams parwaić mu radość a wiem ze w ten sposób go uszczęśliwiłam, twój siostrzeniec tez będzie zadowolony.
wuwua

Postautor: komando » 25 sty 2017, 9:46

Może jakaś fajna gra i coś słodkiego? :)
komando

Postautor: misia » 22 lut 2017, 6:41

Ja mam samych dorosłych siostzreńców wiec zawsze celuję w praktyczne rzeczy, prawie każdy z nich ma samochód, więc ostatnio kupuję w total-care.pl/cat-pl-11-Chemia-warsztatowa.html , naprawde dobry sklep z przyzwoitymi cenami i fachową obsługą.no i rzeczy takie bardzo potrzebne sprzedają.
misia

Postautor: krysk » 07 mar 2017, 7:15

Oczywiście zależnie od budżetu...ale moim faworytem jest ostatnio ten zegar na ścianę -
artisfera.pl/zegar-okruchy-wspomnien-p-8.html pasuje do każdego
nowoczesnego wnętrza, Na pewno się jemu spodoba!
krysk

Postautor: wala » 07 mar 2017, 7:25

A ja tez jestem za fajną grą! na konsoleigry.pl jest bardzo duży wybór gier! a no i szybko wysyłają zamówienie, co ważne jak chcemy by nasz prezent szybko dotarł!
wala

PoprzedniaNastępna