Architekt szukam

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Architekt szukam

Postautor: Marlenka » 29 lis 2015, 21:04

Kupiliśmy małe mieszkanko w Częstochowie i potrzebuje kogoś kto pomoże mi je urządzić. :) Ktoś może korzystał kiedyś z usług jakiegoś architekta ?
Marlenka

Re: Architekt szukam

Postautor: Adam » 08 sty 2016, 16:39

Małe mieszkanko w Częstochowie? PIONA też mam : D ale na szczęście nie wydaje sie juz aż takie małe, pani Natalia Kolasińska pomogła mi je fajnie zagospodarować. Powiedziałbym nawet ze wyglada teraz na duze :D
Adam

Postautor: Fiolka » 11 wrz 2016, 15:39

Ja też korzystałam z pomocy pani Natalii Kolasińskiej przy urządzaniu mieszkania :) Ma ogromne wyczucie smaku, stylu :)
Fiolka

Postautor: Kamila » 25 paź 2016, 6:05

Ja Ci mogę polecić biuro projektowe, ale z Łodzi. Mimo to myślę, że spokojnie moglibyście się dogadać na współpracę zdalną w dużej mierze. Biuro się nazywa Rau Architekci ( http://rau-architekci.pl/ ) i jest to firma rodzinna, bardzo sympatyczni ludzie. Ja zamawiałam u nich projekt domu, ale wiem, że projektowanie wnętrz też mają w ofercie. Przejrzyj portfolio sobie portfolio zresztą.
Kamila

Postautor: mane12 » 19 lis 2017, 19:53

Jeżeli chodzi o urządzanie mieszkań to fajny i elegancki jest styl prowansalski. Bardzo go lubię. Bardzo podobają mi się takie meble: milemaison.pl/seria-ravenna . Może będzie to dla Ciebie jakąś inspiracją?

Ostatnio przesunięty w górę 19 lis 2017, 19:53 przez: Anonymous.
mane12