Co dla ukochanej na rocznicę?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Co dla ukochanej na rocznicę?

Postautor: wiola » 12 sie 2016, 10:05

i co kupiłeś???? ;)
wiola

Postautor: Mania3223 » 01 wrz 2016, 18:56

Kolacja i biżuteria to najlepszy pomysł :) na pewno nosi jakiś naszyjnik, bransoletki więc wiesz jaką lubi :P ja zamawiam biżuterię na https://www.jubilerteresa.pl/, może Ci się przyda :P
Mania3223

Postautor: Grzesiek » 02 wrz 2016, 12:14

OZrób impreze ze znajomumi zamów pokaz kawowy+ candy bar jeśli ukochana lubi kawę. Moja żona była pod wrażeniem. Takie atrakcje zapewnia np. perfect service. To także swietny pomysl na rozne firmowe spotkania, wydarzenia itp. pokaz na pewno pobudzi wszystkich widokiem i aromatem :) Ja zrobiłem taką niespodzainkę swoim pracownikom.. byli pod wrażeniem!
Grzesiek

Postautor: liska » 06 wrz 2016, 7:27

Ty powinieneś najlepiej widzieć co kupić bo ją najlepiej znasz, ja bym się ucieszyła na pewno z czegoś do układania włosów :) ostatnim hitem wśród dziewczyn jest curl secret, poszukaj sobie na yt o co chodzi, sprzęcik jest świetny i myślę, że sporo dziewczyn by się z niego ucieszyło tylko trzeba uważać na podróbki
liska

Postautor: kropla88 » 29 wrz 2016, 0:13

Wiadomo, że na rocznicę musisz zorganizować coś fajnego. Mój ukochany podarował mi ogromy bukiet kwiatów i zabrał do świetnej knajpy na Wilczej, nazywa się Salto. Super klimat, bardzo romantyczny, do tego mój chłopak wynajął salkę tylko dla nas :)
kropla88

Postautor: roxi178 » 12 paź 2016, 17:14

Dla ukochanej moim zdaniem najlepiej jest upić jakąś fajną biżuterię, bo przecież chyba każda kobieta kocha biżuterię. Ja mam swój ulubiony sklep internetowy z taką prawdziwą srebrną biżuterią. Biżuteria to świetny pomysł na prezent, ponieważ zawsze i wszędzie można ją założyć, a są tam piękne kolczyki, łańcuszki i pierścionki.
roxi178

Postautor: Kiklolek » 13 paź 2016, 7:25

Kwiaty! Biżuteria, kolacja niespodzianka, jakiś weekend w SPA razem czy karnet na masaże;)
Kiklolek

Postautor: Błażej50 » 26 lis 2016, 9:13

biżu faktycznie działa zawsze, ale nie bądźmy zbyt banalni i przewidywalni. ja swojej żonie kupowałem ostatnio elegancki album na zdjęcia z limiq.pl i wrzuciłem na początek kilka naszych wspólnych zdjęć. Była przeszczęśliwa i wzruszona ;) do tego wybraliśmy się oczywiście na kolację we dwoje :D
Błażej50

Postautor: magdalenna1 » 30 lis 2016, 21:08

Na rocznice, to zawsze trzeba zorganizować coś wyjątkowego - w końcu to tylko taki jeden dzień w roku :) Mój ukochany w ostatnią naszą rocznicę wręczył mi piękny bukiet róż i zabrał na romantyczna kolację do Salto na wilczej. Wynajął nam taką salkę, no cudownie to wszystko wymyślił :) A jeżeli chodzi o samo miejsce, to naprawdę super, randkowy pewniak :)
magdalenna1

Postautor: mynio » 10 sty 2017, 7:59

Może wywołasz jakieś Wasze wspólne zdjęcie, ale nie w takiej normalnej formie, tylko jako fotoobraz? Ja mojej dziewczynie podarowałem właśnie cos takiego: www.foto4u.pl/fotoobrazy-panoramiczne-2-1 i była zachwycona ;) Tym bardziej, że to nie jest zwykły poster tylko obraz na płótnie. Super to wygląda, genialna jakość wykonania ;)
mynio

PoprzedniaNastępna