Prezent dla córki na ślub

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Prezent dla córki na ślub

Postautor: sss » 01 lut 2017, 9:39

Wydaje mi się, że bardzo fajnym upominkiem na taką okazję jest takie piękne lustro do domu, artisfera.pl/lustro-do-salonu-z-linii-newsfera-ekspresjonistyczne-uwiklanie-p-6.html jest takie oryginalne no i nowoczesne. Pasuje do każdego wnętrza.
sss

Postautor: jugg » 03 lut 2017, 12:51

Według mnie artisfera.pl/zegar-okruchy-wspomnien-p-8.html taki zegar jest dobrym upominkiem, pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza! Ja w tym sklepie zamawiałam winietki na wesele i wszystko przyszło na czas jak należy, obsługa tez miła.
jugg

Postautor: Aisling » 21 lut 2017, 14:15

Jak dla córki, to można pomyśleć o czymś spersonalizowanym (biżuteria z grawerem może?), ale ja też bym miała na uwadze, że młodym jednak najbardziej przydadzą się pieniądze. Także na prezent lepiej wydać mniej, ale postarać się, żeby miał jakąś unikalną, sentymentalną wartość :) A może kolaż ze zdjęć?
Awatar użytkownika
Aisling

Postautor: anela » 11 mar 2017, 9:38

Moim zdaniem na prezent ślubny powinno się kupić coś praktycznego. Swojej wybrałam komplet garnków marki Tescoma na kuchnianawidelcu.pl Taki prezent każdej młodej parze się przyda, a i marka dobra więc warto na pewno posłużą jej kilka ładnych lat.
anela

Postautor: ewunia » 01 kwie 2017, 8:35

Dobrym pomysłem na slub jest cos praktycznego a niedużego, żeby w razie czego dało sie schować jak się okaże że coś takiego mają, np sztućce albo jakieś gadzety kuchenne.
ewunia

Postautor: wiki2 » 28 maja 2017, 23:32

Warto kupować praktyczne prezenty. Ja na przykład dostalam miedzy innymi kołdre z dilani. I jestem super zadowolona :)
wiki2

Postautor: innew » 29 maja 2017, 5:49

a gdzie Twoja córka robi wesele? ja mam zamiar zrobić w hotelu Forum w Lublinie! Po pierwsze dobry kontakt z managerem, po drugie dobre jedzenie, po trzecie
dobra sala taka dostosowana do takich okazji! ale mów gdzie Ty robisz?
innew

Postautor: wiki88a » 29 cze 2017, 2:24

Jeśli chodzi o takie praktyczne prezenty, to myślę, że fajna będzie na przykład kołdra i poduszka. Z firmy dilani mają naturalne kołdry, z pierzem z puchu gęsiego :)

Ostatnio przesunięty w górę 29 cze 2017, 2:24 przez: Anonymous.
wiki88a

Poprzednia