Nowe testy mensy

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Nowe testy mensy

Postautor: Topolia » 23 lut 2017, 12:24

Witajcie, w ubiegłym roku Mensa Polska wznowiła testy ilorazu inteligencji i przebadała według wywiadu na stronie glosniewazny.pl 472, ale stosując nowe testy. Wie ktoś może co zmieniło się w tych testach? Czy „nowe” są one tylko z nazwy i wyglądają jak stare, o których pełnio informacji w internecie.
Topolia

Re: Nowe testy mensy

Postautor: innew » 05 maja 2017, 13:56

A ja bardzo lubię grac i interesuję sie grami. Poza popularnymi stronami przypadł mi do gustu społeczność konsoleigry.pl Poza samym sklepem z wielkim wyborem oryginałów w fajnej cenie, można pogadać nt najnowszych premier i serii. Jest o czym i z kim dyskutować oraz zagrać ;) Zapraszam fanów COD
innew

Postautor: agata_noga_zamiata » 12 maja 2017, 10:38

Nie mam pojęcia. Robiłam kiedyś test Mensy i miałam nawet dobry wynik, ale do samego testu nie jestem przekonana. Niby czemu jedna odpowiedź jest mniej właściwa od drugiej? (np. który element nie pasuje, moim zdaniem to wszystko kwestia założeń). Ja wolę gry logiczne i escape roomu, to jest dopiero test na inteligencję :) Byłam ostatnio w pokoju podróżnika w escape roomie Wola ucieczki, jak nie rozwiążesz zagadek poprawnie, to nie znajdziesz lampy Aladyna :D
agata_noga_zamiata

Postautor: młody44 » 08 wrz 2017, 7:48

Ja bardziej wolę grać w różne gry niż rozwiązywać te testy. Gry też ćwiczą myślenie i rozwijają wyobraźnię! Uwielbiam wszelkie planszówki i karcianki takie jak te - konsoleigry.pl/47-planszowki-i-karcianki tu jest bardzo duży wybór

Ostatnio przesunięty w górę 08 wrz 2017, 7:48 przez: Anonymous.
młody44