Jak leczyć przeziębienie?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jak leczyć przeziębienie?

Postautor: Gość » 26 sty 2016, 12:54

Do tego typu środków dodaje jeszcze z naturalnych syrop pelavo multi mojemu dziecku i po chorobie nie ma śladu zaraz.
Gość

Postautor: Gość » 23 lut 2016, 21:50

Ziołowe hebarty :) najlepiej nimi zapobiegać przeziębieniu, ale sprawdzą się też jako lekarstwo :) najlepiej poczytac sobie o właściwościach na kawaiherbata24.pl i dopiero potem kupić. tam dowiesz się co na co i po co, bardzo przydatne :)
Gość

Postautor: jagodamalina » 23 lut 2016, 22:58

A może rozgrzewająca herbatka?? kardamon, anyż, lukrecja to doskonałe dodatki do herbaty :)
jagodamalina

Postautor: Mamamama » 07 mar 2016, 11:47

Przeziębienie dziecka ostatnie parę razy udało się skutecznie zwalczyć podając syrop Pelavo multi. Mogę polecić.
Mamamama

Postautor: tikonka » 16 cze 2016, 17:56

Ja kaszel u dzieci zawsze zwalczam wypróbowanym syropem Dicotuss Baby. Zawsze mam go w apteczce i bez względu na suchy czy mokry kaszel go stosuję, jest uniwersalny
tikonka

Postautor: bojkka » 26 sie 2016, 7:31

ja z przeziębieniem do lekarza raczej nie chodzę bo szkoda mi czasu i nerwów poza tym od kiedy odkryłam https://efarmaceuta.pl/ to mi jednak znacznie ułatwiło sprawę bo wystarczy wypełnić formularz i odpowiedź od farmaceuty dostaje się do 24 h albo telefonem albo na maila więc jak dla mnie świetna sprawa, no i do tego bardzo przejrzysta ta ich baza leków więc nie dość że mam wszystkie informacje jak w ulotce to jeszcze mogę sprawdzić i dostępne opakowania i czy jest na receptę więc znacznie to przyspiesza potem wizytę w aptece
bojkka

Postautor: liska » 06 wrz 2016, 8:19

U nas na przeziębienie to zawsze witamina C , mleko z miodem, wygrzewanie się i pyramidonek w syropie, kupiłam kiedyś synkowi, bo szukalam czegoś co nie bęzie miało chemicznego składu i trafiłam właśnie na ten syrop, młodemu posmakował, co już jest wielkim plusem a że zadziałał to teraz go regularnie kupuję do apteczki
liska

Postautor: kropelkaa » 28 wrz 2016, 23:47

Ja ostatnimi czasy rzadko choruje, bo wzmacniam swój organizm :) Zamawiam sobie suplementy diety z hepatica, np. gorzknik kanadyjski. Naprawdę działają, no i są z naturalnych skłądników :)
kropelkaa

Postautor: liska » 08 sty 2017, 15:29

Odkryłam też fajną rzecz na katar, nozitix, wolę od soli fizjologicznej bo dłużej zostaje w nosie, nie ma takiego dziwnego posmaku po zapsikaniu i nawet mój synek może ten spray stosować, cena też jest przystępna.
liska

Postautor: halinka » 14 lut 2017, 12:38

Herbatki na rozgrzanie są dobre, popijam je 1-2 razy dziennie, bo jestem właśnie przeziębiona. Do tego popijam prawoślazowy syrop dioctuss. Teraz taka pogoda, że bardzo łatwo człowiek się przeziębia.
halinka

PoprzedniaNastępna