Oryginalne dodatki do wnętrza mieszkania - gdzie kupić

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Oryginalne dodatki do wnętrza mieszkania - gdzie kupić

Postautor: husssnnsn » 04 maja 2017, 10:14

Niedawno wprowadziłam się do mojego mieszkania. Jest ono nowe. Szukam dobrych namiarów na meble , dekoracje do wnętrza.
Znacie jakieś?
husssnnsn

Re: dodatki do wnętrza

Postautor: rabios » 04 maja 2017, 10:15

Ja też mam nowe mieszkanie. Długo szukałam fajnej lampy.Znalezienie ciekawej lampy w stylu pasującym do pokoju nie jest takie proste po popularnych sieciach. Jedna z koleżanek od wnętrz poleciła mi fajny sklep milemaison z bogatą ofertą mebli i akcesoriów. Mi przypadła do gustu lampa Cosmolight. Na żywo w pokoju wygląda MEGA!
rabios

Re: Oryginalne dodatki do wnętrza mieszkania - gdzie kupić

Postautor: wnuczkaa » 16 maja 2017, 11:02

Jakie piękne rzeczy są w tym milemasion. Mnie to w ogóle przekonała cała seria, - /milemaison.pl/tekstylia-dekoracyjne artykułów dekoracyjnych. Są przepiękne i niesamowicie gustowne. Bardzo mi sie podoba ten sklep. Już niedługo zrobię zamówienie
wnuczkaa

Postautor: wenus777 » 29 maja 2017, 8:36

Bardzo fajne oryginalne dodatki można kupić w milemaison.pl , najlepszy wybór wszelkich dodatków i mebli. Cały dom sobie prawie urządziłam dzięki właśnie Mile Maison. A ten sklep pokazała mi moja koleżanka, która skończyła Akademię Sztuk Pięknych.
wenus777

Postautor: mlamppl » 27 cze 2017, 12:45

Oryginalnym datkiem może być wiele rzeczy. Ze swojej strony zapraszam serdecznie do zapoznania się z oferta naszego e-sklepu mlamp.pl . W naszej ofercie mamy dużo stylowych i oryginalnych opraw, które z pewnością zachwycą niejedną osobę. Dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkowe rabaty im większe zakupy, tym większy rabat. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, chętnie pomożemy :)
mlamppl

Postautor: alla » 27 cze 2017, 13:43

Polecam portale kominkowe, stawrzają naprawdę niezwykły klimat. Ja zamawiałam na marmuro.pl
alla

Postautor: lenka87 » 08 wrz 2017, 7:49

alla pisze:Polecam portale kominkowe, stawrzają naprawdę niezwykły klimat. Ja zamawiałam na marmuro.pl

Długo szukałam takich kominków, dzięki za namiary :). Bardzo spodobał mi się portal kominkowy Maurice, teraz pozostaje tylko przekonać męża :D . Widzę, że mają też ładne fontanny. Świetny ten sklep :D :D :D

Ostatnio przesunięty w górę 08 wrz 2017, 7:49 przez: Anonymous.
lenka87