Wyjazd na wakacje a pies

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Wyjazd na wakacje a pies

Postautor: monikabert90 » 12 cze 2017, 4:17

Witam serdecznie,
w tym roku wyjątkowo chcemy spędzić urlop w Grecji - do tej pory odpoczywaliśmy zawsze nad polskim morzem. Nie wiemy jednak, co zrobić w tym wypadku z psem, którego zawsze zabieraliśmy za sobą - podróż do Grecji byłaby dla niego chyba zbyt męcząca, prawda? Znajoma podpowiedziała nam, abyśmy zostawili psiaka w hotelu dla psów i dała nam namiary na Psi Pensjonat "U Zoopscyhologa" pod Warszawą. Psy mają tam zapewnioną opiekę psiej psycholożki, a ceny wcale nie są wygórowane, więc uznaliśmy ten pomysł za całkiem w porządku. A co Wy o tym myślicie? Korzystaliście kiedyś?
monikabert90

Re: Wyjazd na wakacje a pies

Postautor: renia » 25 cze 2017, 16:08

my psiaka w tym roku bierzemy ze sobą, znaleźliśmy na bookaparcie fajny apartament przyjazny zwierzętom :)
renia

Postautor: 123456 » 26 cze 2017, 10:45

Ja akurat miałam problem z kotem w tym roku, na szczęście zostawiłam kota w dobrych rękach- w hoteli zaprzyjaźnionym - kocie-sprawki.pl i wiem, ze był pod znakomitą opieką!
123456

Postautor: lorraine » 21 lip 2017, 14:58

[quote="renia"]my psiaka w tym roku bierzemy ze sobą, znaleźliśmy na bookaparcie fajny apartament przyjazny zwierzętom :)[/quote]
Dzięki za ten Bookapart, akurat znalazłam tam apartament dla siebie i mojego psa.
lorraine

Postautor: natali » 07 wrz 2017, 13:52

Jestem zwolenniczką zabierania psów na wakacje, ale bywają sytuacje jak niespodziewany wyjazd, że nie bardzo wiadomo gdzie i z kim zostawić pupila. Oddalam pieska na trzy dni do hotelu i byłam mile zaskoczona obsługą. Pies miał problemy z sierścią i musiał dostawać vetoskin z vetexpert. Nie robiono z tego żadnej afery i podawano preparat dzięki czemu kuracja nie została przerwana.
natali

Postautor: gretta » 18 wrz 2017, 21:26

Ja w tym roku byłam na wakacjach w Chorwacji. Psiaka zabrałam, bo ciężko znosi rozstania, wysłanie go do psiego hotelu nie wchodzi w grę. Zdecydowałam się go wziąć ze sobą. Znalazłam na Bookaparcie kwaterę akceptującą zwierzaki, przygotowałam go odpowiednio do podróży i poszło całkiem gładko.

Ostatnio przesunięty w górę 18 wrz 2017, 21:26 przez: Anonymous.
gretta