Jaki preznet dla bliskiego faceta?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Jaki preznet dla bliskiego faceta?

Postautor: ewunia34 » 20 cze 2017, 6:04

Jaki preznet dla bliskiego faceta? ma 30 lat jeździ autem i rowerem! Co według was może przydać się takiemu rowerzyście?
total-care.pl/cat-pl-16-Bike%20care%20najlepsze%20kosmetyki%20do%20Twojego%20roweru.html chciałabym wybrac coś stąd, jakie macie propozycje?
ewunia34

Re: Jaki preznet dla bliskiego faceta?

Postautor: Maya » 25 cze 2017, 15:49

Jeśli to jest mu potrzebne i z tego się ucieszy to jak najbardziej. Ja swojemu planuję kupić wideorejestrator, już w Teletorium sobie wypatrzyłam.
Maya

Postautor: lidusia1 » 27 cze 2017, 8:11

Dla bliskiego faceta oczywiście w zależności od budżetu i zainteresowań można coś dobrać stąd: konsoleigry.pl/16-gry-na-pc-w-pudelkach#/gatunek-wyscigi Każdy facet ma coś z dziecka więc powinien mu się prezent spodobać!
lidusia1

Postautor: Louise » 21 lip 2017, 14:51

[quote="Maya"]Jeśli to jest mu potrzebne i z tego się ucieszy to jak najbardziej. Ja swojemu planuję kupić wideorejestrator, już w Teletorium sobie wypatrzyłam.[/quote]
Myślę, że to bardzo dobry pomysł ; )
Louise

Postautor: jadziana102 » 31 lip 2017, 15:35

Może jakiś kubek termiczny do samochodu? Albo atlas rowerowych szlaków po Polsce. Ja zawsze wchodzę na sofia sklep kiedy potrzebuję prezentu i za każdym razem uda mi się znaleźć coś ciekawego.
jadziana102

Postautor: młody44 » 31 lip 2017, 17:24

A może aparat do mierzenia ciśnienia? Będzie fajną niespodzianką. Ja dla swojego faceta kupiłam ostatnio aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis w naszej aptece. Mój partner ma nadciśnienie, więc musi o siebie dbać!
młody44

Postautor: milenas » 08 wrz 2017, 7:40

A ja się zastanawiam myslalam o takich
rzeczach 1.total-care.pl/product-pl-235-COCKP
IT-300-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i
-konserwacji-elementow-plastikowych.html ( o zapachu Hugo )
2.total-care.pl/product-pl-4-Peparat
-Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html
3.total-care.pl/product-pl-6-Prepara
t-Owad-400-ml-preparat-do-usuwania-owadow.html fajny prezent? faceci
lubicie taką chemię do auta?
milenas

Postautor: alisze » 18 wrz 2017, 21:32

[quote="Maya"]Jeśli to jest mu potrzebne i z tego się ucieszy to jak najbardziej. Ja swojemu planuję kupić wideorejestrator, już w Teletorium sobie wypatrzyłam.[/quote]
To w sumie bardzo ciekawy pomysł z tym wideorejestratorem. Mój chłopak ma taki, też kupował w Teletorium. Był bardzo przydatny przy stłuczce.
alisze

Postautor: tyhy » 20 wrz 2017, 8:00

Bliskiemu facetowi to prezent od serca przede wszystkim, ja ostatnio mojemu kupiłam: konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/7950-dark-souls-ii-scholar-of-the-first-sin-pc-pl-5908305212850.html i był bardzo zadowolony,chociaż niełatwo trafić mu w gust!, ale Ty też musisz wyczuć, z czego się będzie cieszył.
tyhy