Szukam prezentu dla chłopaka

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Szukam prezentu dla chłopaka

Postautor: bunieczka » 27 cze 2017, 8:13

Kochani, szukam prezentu dla mojego chłopaka, ma 20 lat, lubi grać w piłkę nożną. Pomyślałam, ze może mu kupię Fifę? na konsoleigry.pl są dobre ceny. Co myślicie o tym pomyśle? Czy to go usatysfakcjonuje?
bunieczka

Re: Szukam prezentu dla chłopaka

Postautor: Oliwia » 21 lip 2017, 14:48

Myślę, że to bardzo dobry pomysł ;) Ja znów chłopakowi kupiłam pada do gier z Teletorium i też się z niego bardzo ucieszył.
Oliwia

Postautor: liluska » 22 sie 2017, 6:43

A może coś do auta? Wg mnie gadżety do auta są ekstra! total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html, myślę ze stąd są bardzo praktyczne i uniwersalne prezenty
liluska

Postautor: nika77 » 04 wrz 2017, 20:35

o ten model Ci chodzi konkretnie> konsoleigry.pl/gry-na-pc-klucze/9264-f1-2017-edycja-specjalna-pc-pl-klucz.html ? Ona jest bardzo fajna! ja taką ostatnio kupiłam dla brata i jest zachwycony!
nika77

Postautor: wesenka » 08 wrz 2017, 9:19

[quote="Oliwia"]Myślę, że to bardzo dobry pomysł ;) Ja znów chłopakowi kupiłam pada do gier z Teletorium i też się z niego bardzo ucieszył.[/quote]
Szkoda, że już tych padów tam nie ma. Ale znalazłam tam całkiem fajną kamerkę sportową. I chyba się skuszę na jej kupno, mój luby będzie z niej bardzo ucieszony.
wesenka

Postautor: Jaarome » 12 wrz 2017, 7:37

Bez względu na to co wybierzesz nie zapomnij o jakimś gustownym opakowaniu na prezent. Tutaj zamówisz na przykład pudełka z dowolnym nadrukiem e-hurtownia-opakowan.pl ,,dla mojego ukochanego" itd.
Jaarome