Prezent dla ukochanego mężczyzny

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Prezent dla ukochanego mężczyzny

Postautor: annmors » 04 lip 2017, 11:05

Drodzy Panowie liczę na to, że mi podpowiecie w kwestii prezentu dla mojego ukochanego mężczyzny ma 25 lat, jest kierowcą. Lubi samochody, myślałam więc o takiej grze dla niego: konsoleigry.pl/gry-na-pc-klucze/9032-car-mechanic-simulator-2018-pc-pl-digital-bonus.html, wypowiedzcie się co o niej sądzicie?
annmors

Re: Prezent dla ukochanego mężczyzny

Postautor: janina » 04 lip 2017, 12:38

Kochana, a może coś stąd: total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html w tym sklpeie sa fajne srodki do mycia uata do mycia opon , do mycia felg mój mechanik sie tam zaopatruje i mi poelcił ten sklep i fajne ceny tam mają!
janina

Postautor: mrslola » 12 lip 2017, 5:48

A może coś oryginalnego może Fifa go zainteresuje?- naps3konsoleigry.pl/gry-na-ps3/7053-fifa-17plps3-5030940116344.html dla
mnie jest super i dobry sposób na relaks przede wszystkim! Można zaprosić towarzystwo i są większe emocje!
mrslola

Postautor: ariel » 08 wrz 2017, 6:57

Ja swojemu kupiłam kamerkę sportową w Teletorium, mojemu chłopakowi bardzo się spodobała.
ariel

Postautor: vaness » 18 wrz 2017, 21:30

[quote="ariel"]Ja swojemu kupiłam kamerkę sportową w Teletorium, mojemu chłopakowi bardzo się spodobała.[/quote]
A który model kupiłaś? Bo ja się właśnie zastanawiam nad kupnem jednej z nich, wydaje mi się, że to będzie całkiem dobry pomysł, który i mojemu chłopakowi się spodoba. Zwłaszcza, że uwielbia szaleć na stoku i taka kamerka byłaby pewnie lepsza niż smartfon na desce :P
vaness

Postautor: Mirunia » 21 paź 2017, 13:29

Co do Teletorium to fajnymi gadżetami są też klawiatury gamingowe, według mnie to też całkiem ciekawe propozycje.
Mirunia

Postautor: Chmielewski » 21 paź 2017, 21:34

na pewno jakieś gadżety do auta bo faceci to gadżeciarze, może kamerka?( w dzisiejszych czasach bardzo potrzebna i duży przedział cenowy)radio z konsolą do gry w razie dużych korków:-)
Chmielewski

Postautor: lexia » 12 lis 2017, 1:30

ariel pisze:Ja swojemu kupiłam kamerkę sportową w Teletorium, mojemu chłopakowi bardzo się spodobała.

Też swojemu kupiłam kamerkę sportową :D
lexia