Ojciec w podeszłym wieku - Domy opieki

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Ojciec w podeszłym wieku - Domy opieki

Postautor: Polasia » 02 sie 2017, 7:02

JAk w temacie, czy możecie polecić jakieś domy opieki , najlepiej w okolicach Płońska, woj. Mazowieckie?
Polasia

Re: Ojciec w podeszłym wieku - Domy opieki

Postautor: kirian231 » 02 sie 2017, 8:18

Sama tego szukam

Postautor: zexana » 06 sie 2017, 14:41

Skoro szukacie, to na pewno znajdziecie - a przynajmniej ja może coś wam pomogę: w miejscowości Unierzyż masz dom opieki Promyk.
zexana

Postautor: Polasia » 06 sie 2017, 14:52

Ogromne dzięki za polecenie, myślałam że temat umarł, a powiesz coś więcej an temat tego domu??
Polasia

Postautor: zexana » 06 sie 2017, 15:05

Myślę że już wystarczająco dużo powiedziałam: na stronie którą ci podałam możesz się więcej dowiedzieć, od siebie dodam że na prawdę jest to dom godny uwagi: Wiadomo nie najlepszy, na pewno jakieś lepsze na upartego zawsze się znajdą, ale wiem że ja osobiście nie miała bym nic przeciwko aby moja bliska osoba w takim domu pobyła.
zexana

Postautor: Polasia » 06 sie 2017, 15:16

Jasne, ogromnie doceniam i dziękuję za to polecenie, oraz wysyłam ci gorące elektro-pozdrowienia zza monitora :)
Jednak zrozum też mnie że oddaję tam bliską osobę dlatego tak mi zależy na tych informacjach :))
Polasia

Postautor: zexana » 06 sie 2017, 15:30

Poniekąd rozumiem, ale też wychodzę jednak z założenia że google nie gryzie, i w obecnych czasach łatwo jest wyszukać praktycznie wszystkie nas interesujące informacje jak np, ta którą ci podałam: czyli dobrym dom opieki dla bliskiej ci osoby.
zexana

Postautor: Polasia » 06 sie 2017, 15:41

Oczywiście jeszcze raz dzięki za pomoc, właśnie na taką liczyłam, w googlach też szukałam, ale za dużo nei znalazłam a tutaj proszę: konrket :)
Polasia

Postautor: zexana » 06 sie 2017, 15:53

Ja właśnie ten dom w google znalazłam... tutaj masz link: opieka-promyk.pl/kontakt/
zexana

Postautor: Polasia » 06 sie 2017, 16:05

Dzięki, wezmę ten dom pod uwagę, mam na oku parę jeszcze, jestem an etapie wyboru tego odpowiedniego.
Polasia

Następna