Centralne smarowanie, ktoś zna specjalistów?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Centralne smarowanie, ktoś zna specjalistów?

Postautor: Amastany » 07 sie 2017, 12:34

Cześć, znacie może dobrą, solidną firmę co się zajmuje centralnym smarowaniem (modernizacja, maszyny rolnicze i zakład produkcyjny)? Będę olbrzymie wdzięczny za informacje
Amastany

Re: Centralne smarowanie, ktoś zna specjalistów?

Postautor: Dandyss » 10 sie 2017, 21:35

Sprawdź sobie koniecznie firmę gacol - ja ich mogę jak najbardziej polecić. Dobre ceny, bardzo profesjonalne podeście, nam roili coś podobnego i inwestycja jak najbardziej udane, do tego tańsza niż się na samym początku spodziewałem
Dandyss

Postautor: Adekkk » 11 sie 2017, 12:01

Widać, zę firma ma bardzo dobre opinie, więc jak najbardziej warto w to isć. Widać na stronie, ze jeżeli chodzi o centralne smarowanie, to mają bardzo szeroką i kompleksową ofertę - to też duży plus
Adekkk

Postautor: kajki » 20 sie 2017, 21:52

Gacol polecam w 100%, kiedyś z nimi współpracowaliśmy. Poza tym , tak naprawdę jak wyżej - nie tak trudno znaleźć o nich opinie, wiec wystarczy się minimalnie wysilić i poszukać. Zwłaszcza, że z takimi firmami nie robi się zazwyczaj małych rzeczy
kajki

Postautor: Martinas » 21 sie 2017, 13:18

Bardzo, bardzo solidna firma :) Jeżeli szuka się pantera w biznesie, solidnego, terminowego, stawiającego na jakość ale nie szalejący z cenami - bardzo dobry wybór. Ja z nimi pracowałem razy kilka i naprawdę złego słowa nie powiem. Zresztą, polecam sprawdzić sobie zdanie innych w innych miejscach
Martinas

Postautor: Cantarell » 27 sie 2017, 21:24

Współpracujemy razem od ponad roku, firma Gacol dostarcza nam potrzebne nam podzespoły, do tego smary. Jakość zawsze wysoka, osobiście na to liczę, dlatego też na nich się min. zdecydowaliśmy. Z cenami nie szaleją i bezapelacyjnie jest to plus kolejny, po prostu takie bardzo dobre, okazyjne połączenie
Cantarell

Postautor: Cantaner » 03 wrz 2017, 19:38

Wiele opinii mają na goole, na facebooku, wystarczy trochę poszukać. Zresztą, trochę w branży siedzę, a to jest tez moja okolica, wiec powiedzieć mogę tyle, ze firma naprawdę popularna i znana z tego, że robotę robią naprawdę dobrze i solidnie
Cantaner

Postautor: vlodik » 10 wrz 2017, 20:55

firmą znam i polecam. Wykonali dla mnie całe centralne smarowanie w firmie. od podstaw. W dobrej cenie, co warto podkreślić. Wszystko tak, jak się umawialiśmy, zero obsów czy problemów. Gorąco moge polecić
vlodik

Postautor: Hawel Kanas » 17 wrz 2017, 16:12

Oferta szeroka, dobre ceny, ludzie chwalą, czego chcieć wiecej? Moim zdaniem, nie ma co kombinować. jak się ma taką firmą na oku, to nic tylko się z nimi kontaktować. Bo jak to mówią, lesze wrogiem dobrego i można się przejechać dość konkretnie
Hawel Kanas

Postautor: panamera » 18 wrz 2017, 14:16

fajna firma, naprawdę, słyszałem o nich trochę dobrego. Mają naprawdę szeroką ofertę, więc jak kto chce speców od smarowani, to wybór bardzo dobry. Zresztą, polecam sobie jeszcze posprawdzać i poczytać, ale i tak to pewnie jeszcze zrobicie :D
panamera

Następna