Szukam prezentu dla mojego brata

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Szukam prezentu dla mojego brata

Postautor: verybery » 22 sie 2017, 6:31

Kochani, jak w temacie, szukam prezentu dla mojego brata, myślałam o jakiejś grze komputerowej, wszak oni mają coś z dziecka i uwielbiają grać! Myślałam, żeby wziąć coś stąd: konsoleigry.pl/gry-na-pc-klucze/9264-f1-2017-edycja-specjalna-pc-pl-klucz.html , co wy na to? Od czasu do czasu wiem, ze lubi sie tak relaksować
verybery

Re: Szukam prezentu dla mojego brata

Postautor: maxinka » 08 wrz 2017, 7:12

Myslę, że gadżety do auta super są Najlepiej wybrac sprsród tych: total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html szczególnie jak jest kierowcą, jest to na prawdę super prezent.
maxinka

Postautor: malian » 18 wrz 2017, 21:30

Myślę, że gra mu się spodoba, skoro mówisz, że lubi się tak relaksować to się nie zastanawiaj i bierz. Ja swojemu kupię chyba drona, bo ostatnio coś się nimi jarał. Przeglądałam już nawet modele w Teletorium i chyba w końcu któryś z nich wybiorę, o ile nie wpadnę na jeszcze lepszy pomysł. :)
malian

Postautor: Loca » 03 paź 2017, 22:02

malian pisze:Myślę, że gra mu się spodoba, skoro mówisz, że lubi się tak relaksować to się nie zastanawiaj i bierz. Ja swojemu kupię chyba drona, bo ostatnio coś się nimi jarał. Przeglądałam już nawet modele w Teletorium i chyba w końcu któryś z nich wybiorę, o ile nie wpadnę na jeszcze lepszy pomysł. :)

Dron to całkiem ciekawy gadżet, na pewno świetna zabawka na chwilę. :D
Loca

Postautor: grecia » 04 paź 2017, 11:33

ja swojemu kupiłam takie coś militaria pl/umarex/pistolet_co2_ram_combat_walther_ppq_m2_t4e_2_4760_p87007.xml?wkm=Slider&kr=Walther-PPQ-RAM nie dość że może tym się jednocześnie bronic to jeszcze sobie postrzelać a on jest tego wielkiem fanem. asg i paintball to jego borszka
grecia

Postautor: Novy » 05 paź 2017, 14:25

grecia pisze:ja swojemu kupiłam takie coś [...] nie dość że może tym się jednocześnie bronic to jeszcze sobie postrzelać a on jest tego wielkiem fanem. asg i paintball to jego borszka

To ma jakieś wymienne magazynki że i do strzelania i samoobrony moze służyć ?
Novy

Postautor: grecia » 05 paź 2017, 16:27

Novy pisze:To ma jakieś wymienne magazynki że i do strzelania i samoobrony moze służyć ?

w magazynku możemy mieć 3 rodzaje różnych kulek czyli gumowe, pieprzowe i proszkowe
grecia

Postautor: kipper » 06 paź 2017, 18:18

grecia pisze:w magazynku możemy mieć 3 rodzaje różnych kulek czyli gumowe, pieprzowe i proszkowe

Ciekawe czy na prawdę sprawdza się to , że może przez miesiąc leżeć odbezpieczony bez żadnej szkody czy defektu...

A tak odnośnie tematu to fajnym pomysłem na prezent wydaje mi się jakiś multitool np od lethermana , zawsze to przydatne i fajne narzędzie -niezbędnik dla każdego macho :lol:
kipper

Postautor: grecia » 08 paź 2017, 10:30

kipper pisze:Ciekawe czy na prawdę sprawdza się to , że może przez miesiąc leżeć odbezpieczony bez żadnej szkody czy defektu...

A tak odnośnie tematu to fajnym pomysłem na prezent wydaje mi się jakiś multitool np od lethermana , zawsze to przydatne i fajne narzędzie -niezbędnik dla każdego macho :lol:

a takie toole nie są drogie ?
grecia

Postautor: Novy » 08 paź 2017, 17:12

grecia pisze:w magazynku możemy mieć 3 rodzaje różnych kulek czyli gumowe, pieprzowe i proszkowe

Trudno dostępne są te naboje?;>
grecia pisze:a takie toole nie są drogie ?

Zależy jaki chcesz kupić może zainwestować 600zł w super extra albo kupić trochę uboższy w narzędzia jak ten militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_wingman_831436_p6493.xml
kipper pisze:A tak odnośnie tematu to fajnym pomysłem na prezent wydaje mi się jakiś multitool np od lethermana , zawsze to przydatne i fajne narzędzie -niezbędnik dla każdego macho :lol:

Jakiegoś masz że polecasz?
Novy

Następna