Jaki podolog w Warszawie

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jaki podolog w Warszawie

Postautor: praks » 08 sty 2017, 18:08

Podologii uczysz się w beauty lux i jesteś w stanie sama się tym zajmować. Ogólnie podologia jako zawód stwarza szerokie możliwości rozwoju i pozwala daleko zajść, zresztą to jest bardzo zarobkowy temat. Przy odpowiednim zaangażowaniu można w ten sposób naprawdę uzyskać całkiem niezły wynik.
praks

Postautor: kolorka » 24 sty 2017, 11:32

Ja tam jednak uważam, że specjalista ma większą wiedzę i takie rzeczy wolę z nim konsultować niż leczyć się na własną rękę. Oczywiście każdy ma do takich spraw inne podejście, ja w każdym razie korzystam z Poradni chorób stopy. Haluksy tam leczyłam, odciski też, a teraz odpukać nic się nie dzieje
kolorka

Postautor: Klaudia_F » 13 lut 2017, 20:39

Ja mam podobne podejście, jeśli ktoś chce szukać porad lekarskich w internecie to proszę bardzo jego wybór, ja tam wolę pójść do specjalisty. Jak miała problem z grzybicą stopy to poszłam do gabinetu satin na zakopiańskiej. Skoro żywa osoba rozwiąże Twój problem to po co szukać odpowiedzi w necie?
Klaudia_F

Postautor: posters » 14 lut 2017, 6:13

Wszystko zrobisz szkoleniami w Beauty lux. Pewnie, że zostanie kosmetologiem to nie jest kwestia chwili - to wymaga ciężkiej pracy, ale wszystko jest zdecydowanie do ogarnięcia. Sama doskonale wiem, jak mocno się nad tym wszystkim napracowałam. Nic nie działo się przecież z dnia na dzień - podologii można się również nauczyć w taki sposób.
posters

Postautor: kompers » 05 mar 2017, 21:40

Ale normalnie można zostać na 2 tygodnie bez dojazdów. Po prostu załatwiłam sobie nocleg w Hotelu Holiday Park.
Bardzo dobre warunki, wysoki standard, świetne otoczenie - czego chcieć więcej? Ogólnie z miejscami noclegowymi różnie bywa.
Tutaj jednak świetnie trafiłam, a tym bardziej dla mnie ważne, że nie miałam na miejsce jakoś wybitnie daleko.
kompers

Postautor: Buśka » 15 mar 2017, 14:01

Równiez miałam problem wrastających paznokci. Pomogła mi go rozwiązać Pani Ewa z z poradni na targówku . Wykonałam zabieg plastyki wałów paznokciowych u Pani Ewy i dr Brychcego. I wszystko minęło. Męczyłam się kilka lat z klamrami i nic nie pomagało, dopiero Pani Ewa wskazała właściwą metodę za co jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam Panią Ewą.
Buśka

Postautor: Frypczak » 20 mar 2017, 20:43

Ja byłam w gabinecie podologicznym Satin w Warszawie. Wiele miesięcy męczyłam się z grzybicą. Wystarczyła jedna wizyta u specjalistów, odpowiednie leki i choroba znika :)
Frypczak

Postautor: kosmeks » 14 kwie 2017, 16:44

Potwierdzam. W Beuaty lux wam zrobią takie szkolenie i przygotują do pracy. Nie twierdzę, że od razu będzie idealnie. To jest zawód który wymaga mocnego zaangażowania. Wiem ile sama zrobiłam, żeby wejść na określony poziom. Pracuję w tej branży od lat - i właśnie z roku na rok podoologią interesuje się coraz więcej osób.
kosmeks

Postautor: bekos » 20 maja 2017, 1:48

Dokładnie. Pod własne potrzeby wystarczy zrobić szkolenie w Beauty lux i będziecie się mogli zajmować sobą. Pod opiekę nad innymi, musicie mieć szkolenia zawodowe + porządną praktykę i doświadczenie, ale jak najbardziej zagadnienie jest do ogarnięcia bez studiów.
bekos

Postautor: magdzialenka » 28 cze 2017, 23:58

dla mnie mega wzorem w dziedzinie podologii sa dziewczyny z Gabinetu satin.pl w Wawie. wiem ze ten zawod dopiero sie rozwija i w ogole, ale one naprawde znaja sie na rzeczy. Mialam wrastajace paznkocie w skore, a one nie tylko wspieraly mnie psychicznie, ale naprawde efekt zabiegu byl szybki. Jak sie uczyc to tylko od najlepszych a one takie sa :)
magdzialenka

PoprzedniaNastępna