Jak wyleczyć trądzik?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jak wyleczyć trądzik?

Postautor: Linka » 03 cze 2017, 18:12

Jeśli chodzi o trądzik to jest to bardzo trudny i ciężki temat. Warto jest porozmawiać z kimś doświadczonym. Kiedy moja przyjaciółka miała problemy z cerą a dokładnie podczas dojrzewania występował u niej trądzik zawsze korzystała z pomocy pań w salonie dermline.pl Faktem było, że to był długotrwały zabieg , który musiała powtarzać co jakiś czas ale dziś jej cera wygląda świetnie.
Linka

Postautor: FalloutGirl » 26 cze 2017, 18:07

Tylko dobry dermatolog, na własną rękę można stosować produkty przeznaczone dla cery trądzikowej, ale nie zrobimy same dobrze peelingu chemicznego, można wspomóc się Magic Peel od Bielendy, który zawiera kwas glikolowy i cytrynowy, w dawce dopuszczalnej dla kosmetyków drogeryjnych. No i dbać o dokładny demakijaż i nawilżenie cery, bo cery trądzikowe często łatwo ulegają przesuszeniu.
FalloutGirl

Postautor: zombie » 24 lip 2017, 0:41

Peelingi to pewne ryzyko. NIe polecam tych tradycyjnych ponieważ są drapiące i mogą podrażniać cere.

Polecam natomiast serum Sevolium.
Kupiłam przez polecającą miłą Panią w aptece na zaskórniki i wągry, których nie potrafiłam usunąć. Wągrów co prawda w całości nie usunął ( czego nawet się nie spodziewałam), ale spłycił przez co nie były aż tak widoczne. zaskórniki zniknęły całkowicie :) twarz z czasem stała się promienna i pozbawiona pryszczy. Ogolnie efekt wow ! :)
zombie

Postautor: tyna » 28 lip 2017, 8:37

a wiecie jak może działać taka szczoteczka do czyszczenia twarzy soniczna? Znalazłam na galerialucznik.pl i chciałabym sobie zamówić, myślę, że może to mieć nawet pozytywny wpływ na skórę nawet z trądzikiem
tyna

Postautor: Chloe » 28 lip 2017, 12:19

ja uważam, że w takich kwestiach lepiej się skonsultować z dermatologiem bo każdy trądzik ma inną odmianę i wymaga innego leczenia.
Chloe

Postautor: andi » 29 lip 2017, 9:10

W sklepie internetowym Kontigo znajdziesz wiele specyfików na trądzik, mają duży wybór a i ceny ok kontigo.com.pl
andi

Postautor: Nastka01 » 02 sie 2017, 6:14

Może zna ktoś sprawdzony sposób na zmatowienie twarzy. Moja cera się błyszczy, makijaż nie jest trwały, a co za tym idzie często pojawiają się wypryski. Jeśli ma ktoś sprawdzony sposób to proszę o radę.
Nastka01

Postautor: kirian231 » 02 sie 2017, 8:20

Sama szukam jakiegoś sposobu

Postautor: kajka » 12 sie 2017, 9:20

[quote="tyna"]a wiecie jak może działać taka szczoteczka do czyszczenia twarzy soniczna? Znalazłam na galerialucznik.pl i chciałabym sobie zamówić, myślę, że może to mieć nawet pozytywny wpływ na skórę nawet z trądzikiem[/quote]

warto moim zdaniem, nawet nie chodzi o sam trądzik, ale jednak oczyszczona skóra, dobrze oczyszczona dodajmy to całkiem co innego,
kajka

Postautor: Nastka01 » 16 sie 2017, 4:58

Puder fiksujący, to bardzo dobry sposób na zmatowienie twarzy
Nastka01

PoprzedniaNastępna