Fryzura na slub

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Fryzura na slub

Postautor: grappp » 22 maja 2017, 15:13

może ja jestem jakaś dziwna, ale nie lubię jak na głowie się dużo dzieje. Dla mnie najlepiej byłoby albo zrobić klasyczny kok abo mieć rozpuszczone włosy
grappp

Postautor: whiterose12 » 05 lip 2017, 12:18

może long bob jeilliebean.pl/302-czy-warto-sciac-wlosy-long-bob-inspiracje ? wyglada kobieco :)
whiterose12

Postautor: maniaw » 24 lip 2017, 0:14

ja kupiłam sobie taką obrotową lokówkę z galerialucznik.pl i pierwszy raz idąc na wesele będę czesała się sama. Mam nadzieję, że wyjdą fajne delikatne loki i że będą się trzymać :D
maniaw

Postautor: whiterose12 » 09 sie 2017, 11:52

polecam blog lifestyle jeilliebean.pl
whiterose12

Postautor: Proximus » 21 sie 2017, 15:19

Długo się zastanawiałam jaką mieć fryzurę na wesele , ale jeszcze dłuzej gdzie je zrobic, przeanalizowałam wszystko i wybór padł na hotel Forum w Lublinie,. Nie mogę się doczekać. Tam jest taka piękna sala i jedzenie pyszne!
Proximus

Postautor: Gość » 07 wrz 2017, 20:09

Odradzam fryzjera, z czasem nauczyłam się, że naprawdę fajne, łatwe i ładne fryzury można zrobić samemu. W salonie biorą majątek i jeszcze potrafią skrzywdzić człowieka >.< Warkocz będzie bardzo dobry i subtelny. Ja ostatnio cały czas w lokach chodzę, czy to na wesele, właśnie z kwiatkami, czy do pracy. Trochę się uzależniłam od lokówki automatycznej z babyliss, jak bierzesz pod uwagę jeszcze jakieś upinane fale to koniecznie ją obejrzyj, można zrobić różne loki w 15min i dosyć praktyczny wydatek
Gość

Postautor: amaryllis » 12 wrz 2017, 9:58

ja mam curl secret z babyliss i na niej własnie tak mega szybko wychodzą loczki ze bez problemu można oś zdziałać z nią. Spróbujsobie porobić w domu takie próbne fryzury, a może akurat coś Ci super wyjdzie.
amaryllis

Postautor: kamiki » 01 paź 2017, 1:49

ooo curl secret to mój hit tego lata, cały czas robiłam sobie na tym loki :D mega szybko sie robiły, a na początku nie wiedziałam o co chozi, ale na youtube podpatrzyłam jak te blogerki to robią i juz zaraz ogarnęłam i robiłam, super rzecz :D

Ostatnio przesunięty w górę 01 paź 2017, 1:49 przez: Anonymous.
kamiki

Poprzednia