Naturalne kosmetyki

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Naturalne kosmetyki

Postautor: Natalia » 26 sty 2017, 10:41

Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to polecam biokosmetyki od Great Lengths do pielęgnacji włosów. Używam od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona.
Natalia

Postautor: Olga » 02 lut 2017, 20:35

Hej dziewczyny jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to ostatnio korzystam z tych, które poleciła mi kosmetyczka dermline.pl Wyglądam po nich świetnie i super wyglądam. Kiedy raz w miesiącu udaje sie do swojego salonu dodatko dbamy rózniez o inne aspekty skóry. Uważam,że warto.
Olga

Postautor: Moja_Gazetka » 29 sie 2017, 13:10

Super olej kokosowy jest teraz na promocji w bdsklepie - obadajcie ich gazetkę w naszej apce mojagazetka.com :mrgreen:
Moja_Gazetka

Postautor: ktosia » 27 wrz 2017, 14:00

Dodałabym tu jeszcze wodę różaną bielendy, to dla mnie świetny kosmetyk do do codziennego oczyszczania i pielęgnacji skóry wrażliwej. Pozwala uniknąć przesuszenia skóry już w fazie demakijażu. Jest delikatny i łagodny nawet dla wrażliwych oczu.
Awatar użytkownika
ktosia

Postautor: benia » 27 wrz 2017, 21:29

Zaczęłam stosować mydełka, które robi moja ciocia i wujek.. Są genialne.. już nie muszę używać kremów do rąk..
Awatar użytkownika
benia

Postautor: uht » 19 lis 2017, 20:54

To wszystko zalezy jaką się am skórę, ja niestety amm atopowe zapalenie skóry i musze uzywac dobrych kosmetyków, na szczęscie jest atopis. Pani w aptece mi poleciła i ardzo dobzre się u mnie sparwdził.
uht

Postautor: parachute » 06 gru 2017, 22:55

Z naturalnych kosmetyków polecam Annabelle Minerals, pod kątem składu są świetne, na moją cerę działają rewelacyjnie. Do tego polecam dokupić np pędzel do pudru, rewelacyjnie rozprowadza puder. Nie miałam nigdy lepszego :-)
parachute

Poprzednia