Jaki podolog w Warszawie

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Jaki podolog w Warszawie

Postautor: andrela » 13 lut 2015, 6:12

Czy ktoś z Was był kiedyś u podologa? Może mi opisać jak wyglądała wizyta?
Chciałabym wybrać się do specjalisty aby ocenił moje stopy a w zasadzie paznokcie ponieważ dwa z nich wrastają :( Do chirurga nie zamierzam się wybrać ponieważ nie chcę aby je zrywał . Czytałam, ze podolog może założyć klamry, które są również skuteczne. Czy ktos z Was miał zakładane? Jesli tak to u kogo?
andrela

Re: Jaki podolog w Warszawie

Postautor: trejka » 14 lut 2015, 7:42

Podolog zajmuje się kompleksową pielęgnacją stóp. Wyprowadza paznokcie z wrastania.
Warto i nawet się nie zastanawiaj. Wizyta nie boli, lepiej zająć się problemem już teraz niż kiedy w przyszłości dojdzie do wytworzenia stanu zapalnego.
Ja chodzę co jakiś czas na pielęgnację stóp na Wyszyńskiego do pani Katarzyny Gaździckiej.
trejka

Postautor: andrela » 17 lut 2015, 9:44

Wiem wiem,że niby nie boli ale człowiek i tak się stresuje. Muszę się jednak wybrać ponieawż coraz bardziej mnie to boli a jednak nie mogę tego tak zostawić ponieważ samo nie zniknie. Czy miałaś może taką klamerkę? Ile się to mniej więcej nosi? I jaki jest koszt?
Czy mozesz dac może dokładniejszy numer telefonu do tego podologa?
andrela

Postautor: trejka » 17 lut 2015, 10:25

Klamerka nie jest droga. Nie napiszę Ci tutaj dokładnego kosztu ponieważ wszystko jest wybierane indywidualnie przez podologa tak wiec może być on bardzo różny... Musiałabyś sie skontaktować ze specjalistą. Nie kosztuje jednak dużo ( tak mniej więcej 70-120 zł). Więcej jeśli chcesz machnąć sobie jakiś wzorek.
Tutaj masz stronę : http://www.podolog-warszawa.pl/ . Znajdziesz na niej kontakt.
Pozdrawiam.
trejka

Postautor: andrela » 02 mar 2015, 5:53

Wielkie dzięki ! Zadzwoniłam. Pani podolog miała bardo dużo zajętych terminów ale udało mi się zapisać. Wybieram się w piątek :)
andrela

Postautor: StudioMD » 28 kwie 2015, 9:17

Jeśli chodzi o Warszawę to w Studio MD jest całkiem dobry podolog. Jest to centrum podologiczne zapewniające najwyższą jakość usług z zakresu zdrowia i profilaktyki schorzeń stóp. Wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, umożliwiający wykonywanie zabiegów w komfortowych warunkach. Oferowane są w nim kompleksowe usługi z zakresu zabiegi pielęgnacyjne stóp zdrowych, jak również z zakresu zapobiegania i leczenia schorzeń stóp dzieci, kobiet w ciąży, osób niepełnosprawnych, osób starszych, diabetyków, sportowców.
StudioMD

Postautor: Luzek » 15 cze 2015, 7:53

trejka pisze:
> Klamerka nie jest droga. Nie napiszę Ci tutaj dokładnego kosztu ponieważ
> wszystko jest wybierane indywidualnie przez podologa tak wiec może być on
> bardzo różny... Musiałabyś sie skontaktować ze specjalistą. Nie kosztuje
> jednak dużo ( tak mniej więcej 70-120 zł). Więcej jeśli chcesz machnąć
> sobie jakiś wzorek.
> Tutaj masz stronę : http://www.podolog-warszawa.pl/ . Znajdziesz na niej
> kontakt.
> Pozdrawiam.

Bardzo ładna oferta.
Szkoda, że umnie był remont rok temu.
Luzek

Postautor: sdwww » 28 lis 2015, 17:33

Ja regularnie chodzę w Warszawie na ulicę Orlą do Katarzyny Gaździckiej i widzę, że jest w porządku. To znaczy na początku rozwiązywaliśmy konkretny problem, a teraz jakieś zabiegi SPA, pedicure itp. W porządku kobieta, bardzo miła i przede wszystkim specjalistka. Ja jej ufam i myślę że Tobie też pomoże.
sdwww

Postautor: Korba » 17 lut 2016, 12:41

Ja też polecam Panią Kasię ;) Świtna specjalistka, jakbyś szukał, to tu jest jej stronka ;) http://www.podolog-warszawa.pl/
Korba

Postautor: merma » 25 kwie 2016, 20:15

Zrób sobie w beauty lux nawet to szkolenie pod własne potrzeby - poświęcisz trochę czasu, a bedziesz w stanie absolutnie samodzielnie zajmować się swoimi stopami - to wcale nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Na spokojnie sobie z tematem poradzicie, trzeba tylko solidnie nad tym popracować.
merma

Następna