Fryzura na slub

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Fryzura na slub

Postautor: toja2 » 25 kwie 2015, 11:55

Hejka 20 czerwca moja kuzynka ma ślub i myślałam o jakieś fajnej fryzurce:)Wiadomo że będzie lato i będzie na pewno ciepło. Myślałam coś o upięciu:) Albo jakimś warkoczu na bok z jakimiś kwiatami we włosach. Co o tym myślicie czy to takie mało eleganckie??? Może zna sie ktos na trendy, modzie jakie fryzurki sa ostanio modne? Czekam na jakieś ciekawe pomysły:)
toja2

Re: Fryzura na slub

Postautor: Mish » 26 kwie 2015, 21:45

Pytanie podstawowe - do jakiej kiecki? :)
Mish

Postautor: toja2 » 28 kwie 2015, 12:16

Sukienka długa :) kolor podchodzi pod złoty z lekkim dekoltem:) I do tego czarne bolerko:)
toja2

Postautor: Mish » 13 maja 2015, 19:29

Wiesz co, ja zawsze jestem zdania, że w takim dniu trzeba wyglądać perfekcyjnie i najlepiej oddać się w ręce profesjonalistów. Łap, tu znajdziesz salony expert loreala http://lorealprofessionnel.pl/salon-locator - fajni ludzie, po szkoleniach, zawsze na bieżąco i z pomysłem na nasze włosy. Na pewno znajdziesz kogoś w swojej okolicy. :)
Mish

Postautor: benia » 14 maja 2015, 9:57

W salonie zawsze coś doradzą.
JAk dobry fryzjer to na pewno ;) a do tego będzie się cały dzień trzymać...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Liafin » 26 maja 2015, 7:40

jeśli myślisz o warkoczu, to może taki w stylu kaskada albo wodospad?;) bardzo ładnie to wygląda i można zrobić na wiele sposobów, wpisz sobie w google albo na youtube warkocz kaskada albo warkocz wodospad;) fryzura jest bardzo prosta, mnie na wesele uczesała tak koleżanka, ale po kilku próbach można zrobić go samemu;)
Liafin

Postautor: marcjanka » 08 cze 2015, 10:16

U mnie fryzura już jest, suknia, kwiaty - wszystko już gotowe. Wszystko pozapinane na ostatnie guziki, tylko jednego brakuje -perfum? Jaki zapach miałyście/ będziecie miały na swoich ślubach?
marcjanka

Postautor: karina_ka » 09 cze 2015, 8:35

U mnie będzie "Coco Mademoiselle" z Esencji Perfum. Miałam już od nich ten zapach, pachnie dokladnie tak samo jak Chanel, zmysłowo i elegancko, a kosztuje kilka razy mniej. W esencji są perfumy tej francuskiej marki 3G, kojarzysz? Ich perfumy mają jakieś 40% czystych olejków zapachowych, a takie zwykłe wody perfumowane mają max 18%. Dlatego one się tak długo trzymają na ciele. Mówie Ci, świetna sprawa ;) także u mnie na slubie Coco z Esencji na 100% ;)
karina_ka

Postautor: weeka » 10 cze 2015, 10:22

Ja bym postawiła na jakąś prostą fryzurę, którą sama możesz poprawić albo po prostu rozpuścić włosy po jakimś czasie. W necie jest pełno tutoriali na proste upięcia
Wypoczynek w Tatrach, komfortowe pokoje zobacz na http://www.dunajeckidworek.pl
weeka

Postautor: benia » 12 lip 2015, 14:57

Teraz to i tak chyba moda na wszystkie upięcia z wykorzystaniem warkocza
Awatar użytkownika
benia

Następna