Fryzura na slub

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Fryzura na slub

Postautor: nikiaaa » 20 gru 2015, 22:27

toja2 pisze:
> Hejka 20 czerwca moja kuzynka ma ślub i myślałam o jakieś fajnej
> fryzurce:)Wiadomo że będzie lato i będzie na pewno ciepło. Myślałam coś o
> upięciu:) Albo jakimś warkoczu na bok z jakimiś kwiatami we włosach. Co o
> tym myślicie czy to takie mało eleganckie??? Może zna sie ktos na trendy,
> modzie jakie fryzurki sa ostanio modne? Czekam na jakieś ciekawe pomysły:)

I jak po ślubie? Jakiś czas temu szukałam odpowiedniej osoby, która uczesze mnie na wesele siostry, troche rywalizujemy i nie chciałam wyglądać gorzej, hahahaha! Kochana siostrzyczka <3. Jak któraś z Was będzie chciała wyglądać lepiej, niż Pani Młoda to niech do Łukasza z OK Studio w stolicy się przejdzie! :D :D :D
nikiaaa

Postautor: benia » 28 gru 2015, 21:24

Chyba w dniu ślubu nikt nie powinien wyglądać lepiej niż panna młoda.
Bo chyba to jest jej dzień i to ona powinna być tą najważniejszą i tą na którą wszyscy patrzą
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Bogna22 » 02 sty 2016, 17:05

Moim zdaniem najlepiej, żebyś poszła do jakiegoś profesjonalnego salonu, jak na przykład Hair Design ( http://hairdesign.pl/ ) . Tam z pewnością świetnie doradzą Ci jaka fryzura będzie odpowiednia, tym bardziej, że pracują tam styliści, którzy na pewno Ci doradzą, co jest teraz ,,na czasie'' w fryzurach na takie imprezy, przy okazji salon również posiada usługi wizażystki, dzięki czemu miałabyś makijaż i fryzurę za jednym zamachem ;)
Bogna22

Postautor: Alava » 03 sty 2016, 17:42

ja polecam taka ktora sie nie rozwali po paru godzinach czyli generalnie nie jakas mega udziwniona
Alava

Postautor: malzonka22 » 10 wrz 2016, 11:03

ja to mam fryzurkę już dawno upatrzoną i właśnie nadchodzi ten dzień kiedy w końcu będe mogła pojechać do fryzjera pokazać zdjęcie i czekać na efekt. Bardziej boję się o suknie ślubną bo wesele już za 3 miechy a jeszcze jej nie mam. Zastanawiam się najabrdziej co teraz jest modne.. znajoma poleciła mi salon sukni Jennifer Vaiano w Warszawie bo podobno tam mają modne idealne na ten rok i całkiem nie drogie. Ktoś kupował u nich i może coś powiedzieć więcej? :)
malzonka22

Postautor: Sławka » 16 lis 2016, 8:29

Chyba już trochę za późno, ale może przyda się na przyszłość. Trafiłam na fajny katalog fryzur wieczorowych z tego roku i ostatnio wykorzystywałam jedną z propozycji przy okazji ślubu koleżanki: http://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fryzury_a10255/1 - ja mam długie włosy ale są tam też propozycje dla włosów krótkich
Sławka

Postautor: Jagoda » 27 sty 2017, 10:25

Najlepsze wrażenie zrobisz, jak diametralnie coś zmienisz w swojej fryzurze :) Polecam Ci przedłużyć włosy - gęste i bujne fale przykują uwagę każdego! Zresztą zobacz sobie metamorfozy Great Lengths i sama oceń. Efekt WOW gwarantowany, dosłownie xd
Jagoda

Postautor: agateka » 01 lut 2017, 9:21

Najlepiej to moim zdaniem iść w strone prostych fryzur - im bardziej normalna tym lepsza.
Bo to jest tak jak w życiu im mniej przekombinowane tym łatwiej je przeżyć :).
Awatar użytkownika
agateka

Postautor: Linka » 17 lut 2017, 10:53

Moim zdanie upięcie czy piękny warkocz mogą sie sprawdzić. Pamiętam jak moja koleżanka zrobiła sobie takie upięcie na ślub. Korzystała wtedy z salonu dermline.pl Upiecie plus zabiegi na twarz i super makijaż. Po prostu wyglądała super.
Linka

Postautor: justyna27 » 23 lut 2017, 9:23

Ja uwielbiam długie włosy i wszystkie fryzury z nimi związane. A że w tym roku najmodniejsze są luźne i subtelne wiązania bądź w ogóle rozpuszczone włosy - to już się cieszę na samą myśl o weselu :) zwłaszcza, że nieskromnie mówiąc mam się czym chwalić, bo dzięki Great Lengths mam mega długie, gęste i piękne włosy. Takie, o których zawsze marzyłam! Pamiętajcie, że jeśli macie cienkie i krótkie włosy i zazdrościcie wszystkim długowłosym dziewczynom - nic straconego! włosy zawsze można przedłuzyć ;)
justyna27

PoprzedniaNastępna