Fryzura na slub

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Fryzura na slub

Postautor: madzia » 24 lut 2017, 12:34

Ja przeważnie sama się czesze, ponieważ mam krótkie włosy i wiem jak je ułożyć żeby dobrze wyglądały. Przeważnie wszystko robię lokówko-suszarką kupiłam już jakiś czas temu na galerialucznik.pl i uważam, że po prostu tak wyglądam najlepiej, a z moją długością żadne upięcie nie jest możliwe.
madzia

Postautor: Michalina » 28 lut 2017, 8:04

Ja na swój ślub miałam długie rozpuszczone włosy z wplecionymi świeżymi kwiatami. Musiałam je przedłużyć, trochę się bałam, ze będzie coś nie tak, ale na szczęście koleżanka poleciła mi Great Lengths i wyszło wspaniale <3
Michalina

Postautor: benia » 28 lut 2017, 20:17

Ja miałam krótsze, więc miałam je pofalowane. Ale piękne teraz wymyślają upięcia, w sumie dużo zależy od sukni
Awatar użytkownika
benia

Postautor: ola5601 » 21 mar 2017, 9:46

polecam masę pięknych inspiracji [url]fryzury.pl/[/url]
ola5601

Postautor: ewunia » 21 mar 2017, 12:12

Teraz sie stawia na prostotę i takie upiecia które wyglądają specjalnie jakby niedbale, takie muśnięte wiatrem. nie do konca mi sie to podoba ale widziałam gdzieś w czasopismie ze są modne.
ewunia

Postautor: jagoda » 17 kwie 2017, 17:40

Polecam przeczytać artykuł o modnych fryzurach na ten rok. Moze akurat Cię zainspiruje :) blog.greatlengths.pl/slub-na-glowie-fryzury-slubne-2017/
jagoda

Postautor: FalloutGirl » 18 kwie 2017, 16:21

Na ślub fajne są proste, naturalne fryzury. Koki i finezyjne upięcia już raczej nie są modne, poza tym wyglądają sztucznie.
FalloutGirl

Postautor: dominikaaa » 15 maja 2017, 13:05

Zgadzam się z komentarzem, że finezyjne upięcia już nie są modne. Teraz włosy nosi się w jaki najbardziej nieingerujących upięciach, luźno zebranych, świeżych. Ewentualnie można dodać delikatny kwiatek do włosów i stworzyć styl boho. Uwielbiam takie fryzury! A co do great lengths - widziałam ten artykuł trendach, równiez polecam :) piękne inspiracje opublikowali.
dominikaaa

Postautor: Darias » 15 maja 2017, 16:32

Ja lubię takie romantczne fryzury, luźne koki, warkocze, do tego kwaity we włosach albo jeszcze lepiej cały wianek.
Darias

Postautor: Kasia29 » 22 maja 2017, 11:58

A myślałyście kiedyś o przedłużaniu włosów przed weselem? Jeśli tak to polecam Great Lengths - robią to naprawdę profesjonalnie i solidnie. Sama korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona!
Kasia29

PoprzedniaNastępna