Jak zrzucić wagę w krótkim czasie?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Jak zrzucić wagę w krótkim czasie?

Postautor: Mańka » 28 lut 2013, 14:15

Ratunku! Pilnie muszę zrzucić jakieś 5 do 8 kilogramów w ciągu niecałego miesiąca. W przeciwnym razie nie zmieszczę się w suknię, którą chcę ubrać na ślub mojej przyjaciółki. To dla mnie bardzo ważne!!! Nie chcę jakiejś zabójczej diety tylko zdrowy sposób na szybkie zgubienie nadprogramowej tkanki. Może znacie jakieś sposoby? Ćwiczenia? Masaż? Urządzenia? Będę wdzięczna za każdą radę... a pewnie innym też się przydadzą takie informacje, w końcu idzie wiosna :)
Z góry dzięki!!!
Mańka

Re: Jak zrzucić wagę w krótkim czasie?

Postautor: olczatka » 01 mar 2013, 7:49

To już chyba zbyt późno pomyślałaś, taką wagę to tylko drastyczna dieta i siłownia. Takie jest moje zdanie. Ale jak nie będziesz odpowiednio jadła, możesz wpaść w chorobę, słabnąć. Ślub planuje się kilka miesięcy wcześniej, gdzie wtedy byłaś?
olczatka

Postautor: refreshka » 18 mar 2013, 9:56

moim zdaniem raczej to nawet nie zdrowie zrzucić w miesiąc 5-8 kg, sądzę, ze nawet skóra nie zdarzy sie naturalnie zregenerować i nawet taka utrata wagi może spowodować zwiotczenie skóry
refreshka

Postautor: Kirsten » 21 mar 2013, 14:50

W krótkim czasie nie warto - grozi efektem jo-jo. Lepiej powoli, ale skutecznie, tak około 1 kg tygodniowo zrzucac.
Kirsten

Postautor: tunia » 01 kwie 2013, 11:22

ja polecam zakup pasa odchudzającego, sama posiadam taki: http://www.matymasujace.net/pasy-wibruj ... 03348.html pierwsze efekty były widoczne już po 2 tygodniach używania - nie tylko straciłam w obwodzie, ale moja skóra była delikatniejsza i jędrniejsza, myślę, że w ciągu kolejnego miesiąca powinnam uzyskać satysfakcjonującą mnie sylwetkę i to bez żadnego większego wysiłku, tylko trzeba być konsekwentnym i zakładać pas codziennie
tunia

Postautor: Mish » 24 maja 2013, 9:45

Schudnąć szybko czy mądrze? Bo w wielu przypadkach to są niestety dwie różne sprawy. Mówię to świadomie, bo mam za sobą ponad 15 zrzuconych kilogramów i wiem, jak łatwo o efekt jojo, kiedy stawia się na czas, a nie na systematyczność i mądrą dietę. U mnie niestety z przyczyn zdrowotnych pomogła dopiero "dieta ostatniej szansy". Byłam kompletnie załamana, bo nie wolno mi było ćwiczyć i myślałam, że z tego obcego cielska nigdy się nie wyrwę :/
Mish

Postautor: maryna » 11 cze 2013, 8:57

ja słyszałam, że w ciągu miesiąca najlepiej chudnąć około 2-3 kg, ale wiadomo, ze każdy nastawiony jest na szybki efekt, co w rezultacie jest niezdrowe i wiąże się z różnymi negatywnymi konsekwencjami :( ja stosowałam tabletki odchudzające, ale niedawno w tym artykule: http://wihepharmacy.pl/tabletki-wspomag ... chudzanie/ wyczytałam, że to są tak naprawdę tabletki wspomagające i tylko samo ich jedzenie nie przynosi większych rezultatów :/
maryna

Postautor: leon zawodowiec » 11 cze 2013, 10:23

Polecam alkohol, stres i papierosy. W miesiac schudłem 7 kilogramy!
leon zawodowiec

Postautor: kristal » 11 cze 2013, 18:58

leon zawodowiec w taki sposób to szybko można się tylko wykończyć
kristal

Postautor: emilla » 14 cze 2013, 8:43

5-8 kilogramów w miesiąc to moim zdaniem bardzo dużo. Też zależy jak dużą ma się nadwagę, ale moim zdaniem nie warto się spieszyć z odchudzaniem, bo to może mieć negatywny wpływ na zdrowie. To co mogę polecić to odchudzanie pod opieką dietetyka, ćwiczenia, zabiegi ujędrniające. W taki sposób można wyszczupleć w klinice dr Tilszer, więc jeśli ktoś chce schudnąć to polecam. :)
emilla

Następna