Jak zrzucić wagę w krótkim czasie?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jak zrzucić wagę w krótkim czasie?

Postautor: bebe_szek6 » 08 sty 2017, 18:33

Nie zrzucaj kilogramów w krótkim czasie, bo jest to niezdrowe. Zacznij uprawiać sport i odpowiednio się odżywiać, a poprawa wyglądu sama przyjdzie i naturalnie i zdrowo
bebe_szek6

Postautor: robson » 04 lut 2017, 20:36

W krótkim czasie zdrowo i bezpiecznie to tak średnio się da :P
robson

Postautor: Aisling » 05 lut 2017, 21:56

Przyłączam się do głosów, że chudnięcie w krótkim czasie nie jest najlepszym pomysłem - no chyba że mówimy zrzuceniu raczej niewielkiej wagi ;) Ogółem najlepiej chudnąć wolniej, ale regularnie, dzięki diecie i ćwiczeniom. Ewentualnie można się wesprzeć suplementem, ale to też trzeba dobrze wybierać, najlepiej z naturalnych składników. Sama mam doświadczenie z Amlan forte z Vital Progres i mogę polecić - kg nieco szybciej spadały, dobrze się czułam też ;) Ale pamiętajcie, że grunt to cierpliwość i systematyczna praca! :)
Awatar użytkownika
Aisling

Postautor: belll » 06 lut 2017, 14:39

Też się dołączam. Nie dość, że szybka utrata wagi jest niezdrowa to jeszcze przeważnie wiąże się z efektem jojo. Poza tym im bardziej restrykcyjna dieta, tym szybciej sobie ją odpuszczamy i wracamy do niezdrowych nawyków, więc w efekcie nic nie zyskujemy
belll

Postautor: Habanerka » 09 lut 2017, 17:20

Jak pisałam zawsze i wszedzie szybkie odchudzanie nie istnieje :) i jest bardzo nie zdrowe nalezy to robić powoli i z głową. Możemy się natomiast wspomóc suplementami diety żeby było nam troszkę łatwiej np kupić colon slim który nie tylko wspomaga nasza prace jelit oczywiście to pomaga nam zrzucić zbędne kilogramy do tego można dorzucić picie zielonej / czerwonej herbaty.
Awatar użytkownika
Habanerka

Postautor: Ariadna » 10 lut 2017, 0:01

A jak już wybieracie suplement to czym się kierujecie? Ostatnio trafiłam na informacje o produkcie Piperine MAX, który bazuje na piperynie czyli naturalnym składniku wspierającym trawienie :) Miał ktoś może doświadczenie? Myślę, że fajnie by było dodatkowo poprawić pracę organizmu.
Awatar użytkownika
Ariadna

Postautor: hannah » 10 lut 2017, 13:39

Też uważam, że piperyna to dobre rozwiązanie w przypadku diety. Sama mam tabletki z Vital progres. Efekty sa rewelacyjne. Jak tak dalej pójdzie to do wiosny będę miała talie jak osa :D
hannah

Postautor: ewaZiel87 » 24 lut 2017, 23:08

Zrzucenie wagi w "krótkim czasie" ani nie jest zdrowe, ani dobre- skóra będzie wisieć i bardziej prawdopodobny efekt jo-jo ;)
ewaZiel87

Postautor: welma2 » 26 lut 2017, 15:22

[quote="Ariadna"]A jak już wybieracie suplement to czym się kierujecie? Ostatnio trafiłam na informacje o produkcie Piperine MAX, który bazuje na piperynie czyli naturalnym składniku wspierającym trawienie :) Miał ktoś może doświadczenie? Myślę, że fajnie by było dodatkowo poprawić pracę organizmu.[/quote]
Ja przede wszystkim czytam skład i wybieram najbardziej naturalne suplementy :) Spróbuj sobie colon slim, na prawdę działa, skład to błonnik z babki jajowatej, melonowiec, glukomannan, cykoria. Trzeba rozrobić w szklance wody i pić przed posiłkiem.
welma2

Postautor: Habanerka » 26 lut 2017, 19:13

welma2

A próbowałaś już może inne colony czy tylko slim ? :)
Awatar użytkownika
Habanerka

PoprzedniaNastępna