zapalenie pęcherza?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

zapalenie pęcherza?

Postautor: kristall » 23 cze 2017, 20:17

Od czego może się ponawiać zapalenie pęcherza, niedawno przechodziłam, trochę się domowymi sposobami podleczyłam i już myślałam że po problemie a tu znów gania mnie do toalety.
kristall

Re: zapalenie pęcherza?

Postautor: konferencjagruszk » 26 cze 2017, 9:04

może miałaś je niedoleczone? Na szybko to możesz sobie zrobić miksturę z sody, pół łyżeczki sody + szklanka wody i to pić 2-3 razy dziennie, możę trochę złagodzić ból, najlepiej sobie kup urofuraginum max, jeden dwa dni i przejdzie ale nie przerywaj brania bo trzeba tydzień stosować
konferencjagruszk

Postautor: ElzbietaKorcz » 25 lip 2017, 18:49

Jeśli zapalenie pęcherza wróciło to na pewno nie zostało wyleczone. Zakażenie dróg moczowy radziłabym leczyć farmakologicznie. W aptece jest wiele leków przeciwzapalnych. Dla mnie osobiście najplesze są UROINTIMA i UROFURAGINUM. Dobrze jest również pić witaminę C, która hamuje rozmnażanie się bakterii.
ElzbietaKorcz

Postautor: Aisling » 08 wrz 2017, 10:31

Niedoleczone prawdopodobnie. Ja bym radziła też zgłosić się jednak do lekarza, żeby czasem problemu sobie nie pogłębić.
Awatar użytkownika
Aisling

Postautor: kuleczka11 » 08 wrz 2017, 10:51

Też uważam że jest to niedoleczone. najelpiej udać się do lakarza żeby pzepisał odpowiednie leki.
Drzewka i krzewy :-)

https://drzeweczkaa.sklepna5.pl/
kuleczka11

Postautor: Gość » 14 wrz 2017, 12:13

Pewnie nie wyleczyłaś zapalenie do końca :( Przy leczeniu bardzo ważne jest, żeby trwało przynajmniej tydzień no i tylko domowe sposoby moga nie wystarczyć. Sama zawsze jem żurawinę, piję wodę z cytryną, ale idę też do apteki i kupuję urofuraginum max. Dopiero wtedy wiem, że choroba nie wroci przez długi czas
Gość

Postautor: Darias » 23 paź 2017, 13:39

dużo pić i najlepiej kwasnych rzeczy, od żurawiny po sok z kiszonych ogórków i wygrzac się porządnie, kupić sobie termofor
Darias

Postautor: agaaaa » 13 lis 2017, 9:16

Czasem domowe sposoby nie wystarczą, też kiedyś zaczęłam leczyć się domowymi sposobami, ale mi nie przeszło i kupiłam w aptece urofuraginum max i dopiero wtedy się wyyleczyłam do końca
agaaaa

Postautor: alaa » 14 lis 2017, 18:43

Ja ostatnio też znowu dostałam zapalenia. Chyba to przez to, że temperatura co chwile się zmienia i raz jest ciepło a raz zimno i nie wiadomo jak się ubierać :( I tym razem leczyłam się dłużej,żeby na pewno się wyleczyć do końca brałam przez tydzień te tabletki,które polecacie, kupiłam też termofor i wygrzewałam sie w łóżku
alaa

Postautor: kicik » 16 lis 2017, 11:32

Jak ja dostałam zapalenia pęcherza, t przede wszystkim unikałam przeciągu i zimna - wygrzewałam się. Do tego urofuragina (czy jakoś tak) i przeszło. :)
Awatar użytkownika
kicik

Następna