Dobra patelnia

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Dobra patelnia

Postautor: andi » 10 sie 2017, 19:45

Teraz sobie domówiłam w Duka do kompletu z garnkami Gota Cook w Duka patelnię grillową z aluminium, na kuchenki indukcyjne właśnie. Powiem wam szczerze świetna jest
Załączniki
Patelnia-grillowa-36-cm-dukapolska.com-31.jpg
https://dukapolska.com/garnki-i-patelnie/patelnia-grillowa-36-cm-duka-gota-cook-1213290.html
Patelnia-grillowa-36-cm-dukapolska.com-31.jpg (3.92 KiB) Przeglądany 4791 razy
andi

Postautor: max44 » 18 sie 2017, 11:07

Na pewno warto zainwestować w taki termometr, tak przy okazji: wasserman.eu/pl/p/Termometr-cyfrowy-do-potraw-i-napojow/2914 do potraw, taki żeby wiedzieć, jaką temperaturę ma dana potrawa. Czasami to nielada ułatwienie w kuchni.
max44

Postautor: Moja_Gazetka » 07 wrz 2017, 21:44

Mam świetną patelnię ceramiczną od cioci z Włoch - nie wiem niestety, jaka to firma :( Ta jest taka "główna", najczęściej używana, ale chwale sobie też ogromną patelnię do zadań specjalnych, grillową oraz niską do naleśników - wszystkie trzy z Tefala, kupione na promocji bodajże w Tesco lub Auchan, jeśli dobrze pamiętam. Warto wybrać coś dobrej jakości w nie niskiej, ale rozsądnej cenie ;-) W naszej świetnej apce na komórkę przejrzycie sobie wszystkie aktualne promocje sklepów na takie sprzęty, polecam :mrgreen:

Ostatnio przesunięty w górę 07 wrz 2017, 21:44 przez: Anonymous.
Moja_Gazetka

Poprzednia