Odwiedzacie restauracje?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Odwiedzacie restauracje?

Postautor: alicia1984 » 05 gru 2016, 9:10

Jeśli chodzi o restauracje, to zazwyczaj jednak na szybko w trakcie lub po pracy. Lubię np. zawitać do sevikebab by posilić się, gdy energia w pracy spada.
alicia1984

Postautor: WaldkaU » 08 gru 2016, 19:59

ja czasami lubię zjeść, ale ostatnio mam fun i sama lubię gotować :)
WaldkaU

Postautor: Jusynka » 03 lut 2017, 11:31

niestety ale w polsce są zbyt małe pensje aby się stołować po restauracjach.
Jusynka

Postautor: seb_p07 » 07 lut 2017, 9:41

Uwielbiam restauracje, ten cały klimat, smakowanie jedzenia, można poczuć się zrelaksowanym, a jednocześnie zapominamy o problemach. Jeśli dodatkowo masz wyjątkowe towarzystwo- sama przyjemność. Ceny może wysokie, ale warto polować na jakieś fajne kupony, czy promocje (np. w tygodniu). Szkoda, że w Polsce nadal traktujemy wyjścia do restauracji jak coś "raz na jakiś czas, z jakiejś okazji"...
seb_p07

Postautor: elli9 » 12 cze 2017, 21:42

CZasami zdarzy mi się wyjść do restauracji, czy to z mężem czy to ze znajomymi lub rodziną. I wszyscy najbardziej lubimy Salto na wilczej w warszawie. NAprawdę swietne miejsce, mają pyszną kuchnię południowoamerykańską, ceny są w porządku no i cały ten klimat jest nie do podrobienia :)
elli9

Postautor: agata_noga_zamiata » 14 cze 2017, 10:29

Przyznam, że bardzo lubię :) Zamawiam sobie wtedy coś, czego sama nie umiem przyrządzić. Moje najnowsze odkrycie to restauracja Gąska i pomysłowe dania z gęsiny :)
agata_noga_zamiata

Postautor: baśka » 28 cze 2017, 23:29

mieszkam w Krakowie i jest to na prawde sporo restauracji, ale nie bardzo lubię eksperymentować. Moim ulubionym miejscem jest da marco przy ul. mogilskiej i tam najczęściej się stołuje :) mają pyszną włoską kuchnię no i co bardzo wazne dla mnie, sympatyczną obsługe
baśka

Postautor: Alicja » 30 sie 2017, 7:06

oczywiście ,ze odwiedzam ;) Staram się te dobr restauracje odwiedzac , które ciesza się dobrą renomą . To co moge polecić od siebie to na pewno we Wrocłąwiu OkWine&Bar . Restauracja jest blisko rynku . Jak jest taka piękna pogoda jak teraz to można sobie zjeść coś czy wypic kawe na tarasie z widokiem na port jachtowy ;) I poodba mi się to ,ze można podglądać w jaki sposób kucharz przyrządza daną potrawę ;)
Alicja

Postautor: elkaa8a » 19 wrz 2017, 4:03

Oczywiście, że zdarza się, że raz na jakiś czas wyjdziemy całą rodziną na przykład do restauracji ;) Najbardziej to zdecydowanie lubimy Starą Zajezdnię. Nie dość, że mają tam rewelacyjne jedzonko, to jeszcze ten klimat wyjątkowy. ;)
elkaa8a

Postautor: gochagie » 23 paź 2017, 23:43

zwykle na wakacjach kilkukrotnie, w ciągu roku kilka razy zaledwie. z lepszych miejsc jakie mogę polecić to jest restauracja żuraw w gdańsku - klimatycznie, z pasją i pyszne jedzenie :) najlesze żeberka, jakie jadłam :)
gochagie

PoprzedniaNastępna