Jaki piekarnik do kuchni?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Jaki piekarnik do kuchni?

Postautor: Sandia » 19 maja 2017, 15:51

Amica EB7542 INTEGRA ma dwie rekomendacje zakupowe teraz widziałam na stronie Amici. Myślicie ze warto w ten model pójsć i kupić?
Sandia

Postautor: Limiites » 06 cze 2017, 14:44

Myślę, że warto w ogóle kupować piekarniki akurat Amici. Pomijam że to rodzima firma, ale przede wszystkim robi dobry sprzęt! i To fakt chyba niezaprzeczalny.
Limiites

Postautor: Lofas » 23 cze 2017, 21:25

hehe warto bo to polska firma wiec nie ma co za bardzo kombinować - to się nazywa patriotyzm gospodarczy chyba:)
Lofas

Postautor: lumba » 29 cze 2017, 16:47

Jak tak czytam czy rozmawiam to widzę, że dużo osób generalnie ma piekarniki Amici. I ja też. kupiłam z pyrolizą ale niestety niewzięłąm tych teelskopowych prowadnic - następnym razem:d
lumba

Postautor: Wanduulka » 24 lip 2017, 5:17

[quote="Sandia"]Amica EB7542 INTEGRA ma dwie rekomendacje zakupowe teraz widziałam na stronie Amici. Myślicie ze warto w ten model pójsć i kupić?[/quote]
a co to znaczy?
Wanduulka

Postautor: tatao » 04 sie 2017, 16:41

Ja z integry preferuje Amicę EB8562B. Czarna kolorystyka po pierwsze bardziej do mnie przemawia,a po drugie ma te funkcje które są potrzebne:)
tatao

Postautor: Jena » 30 sie 2017, 20:07

A moze mi ktoś wyjaśnić różnicę między linią IN a Integrą u Amici? CHodzi o design?
Jena

Postautor: Jacck » 19 wrz 2017, 3:58

Generalnie różni je wygląd, choć linia IN jest nowsza i nowocześniejsza. Ale co do funkcjonalności to obie ok
Jacck

Postautor: Xmena » 12 paź 2017, 17:15

Piekarnik trzeba dopasować do swoich potrzeb. Ja np. brałem Amice bo miała: teleskopowe prowadnice więc cichsze, lekkie domykanie, chłodny front + pyrolizę. To chciałem i dla mnie najodpowiedniejsza była Amica, a dla kogoś innego może coś innego.

Ostatnio przesunięty w górę 12 paź 2017, 17:15 przez: Anonymous.
Xmena

Poprzednia