Dobra patelnia

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Dobra patelnia

Postautor: Caira » 01 gru 2016, 5:44

Również kupowałam an stronie,m ale też widziałam w większości sklepów. Np w tesco czy kerfie nawet :) Wystarczy trafić na dobrą cene i się nie zastanawiać.
Awatar użytkownika
Caira

Postautor: nella » 03 gru 2016, 12:32

Ja to jestem przywiązana do firmy Gerlach, u mnie w domu rodzinnych wszystko prawie jest od nich. To ja zgodnie z tradycją patelnię mam tez od nich, dla mnie jest najlepsza
nella

Postautor: Pogodna » 04 gru 2016, 9:51

ja podobnie jak moje poprzedniczki stawiam na Ambition - sprawdzone, dobre jakościowo, do każdego rodzaju kuchenek, możliwość mycia w zmywarce
Awatar użytkownika
Pogodna

Postautor: Rebeka » 08 sty 2017, 5:07

Ja na wyposażeniu kuchni mam patelnie philipiaka z dnem groszkowym pozwalającym również na smażenie bez tłuszczu. Osobiście tego nie testowałam ale wszystko przede mną. Sama zaś patelnia jest funkcjonalna, solidna i patrząc kobiecym okiem ładna.
Rebeka

Postautor: Agnieszka83 » 18 mar 2017, 9:57

Niektóre zwłaszcza te droższe patelnie mają czujnik z elektronicznym wyświetlaczem temperatury. Czy patelnie Philipiaka mają tą funkcje?
Agnieszka83

Postautor: Marta Kowalewska » 01 kwie 2017, 12:56

[quote="Agnieszka83"]Niektóre zwłaszcza te droższe patelnie mają czujnik z elektronicznym wyświetlaczem temperatury. Czy patelnie Philipiaka mają tą funkcje?[/quote]

W pokrywach patelni Philipiak nie ma elektronicznego termometru, tylko zwykły (z kolorową skalą).

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK
Marta Kowalewska

Postautor: solinvictus » 02 maja 2017, 16:48

Jeśli chodzi o dobre patelnie i garnki to polecam ballarini - granitowe są super. Mam też garnki i też mogę polecić.
solinvictus

Postautor: Halina » 30 maja 2017, 17:38

Która patelnia philipiaka będzie lepsza ceramiczna czy z dnem groszkowym?
Halina

Postautor: georgina » 22 cze 2017, 16:16

[quote="Halina"]Która patelnia philipiaka będzie lepsza ceramiczna czy z dnem groszkowym?[/quote]

To zależy czego oczekujesz. Ja mam ceramiczną patelnię philipiaka 24cm średnicy, bo taka pozwala mi smażyć z bardzo małą ilością tłuszczu lub całkiem bez niego.
georgina

Postautor: Amara » 21 lip 2017, 17:24

Powiedzcie mi czy używając patelnie philipiaka naprawdę można ograniczyć ilość tłuszczu, która najlepiej wybrać?
Amara

PoprzedniaNastępna