Jaki piekarnik do kuchni?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Jaki piekarnik do kuchni?

Postautor: prasowanka » 26 kwie 2016, 6:21

A co byście powiedzieli na sprzęt z Candy? Nie jest drogi, a jakościowo bardzo dobry - do mnie przede wszystkim przemawia stosunek ceny do parametrów. Jak szukam to musi być klasa minimum A++ a najlepiej z trzema plusikami, bo po co później dopłacać bez sensu do rachunków za prąd :)
prasowanka

Postautor: enej » 18 maja 2016, 19:45

my mamy w domu piekarnik na prąd. Kupiliśmy hot pointa na electro.pl i celowo własnie na prąd, bo w razie gdy braknie gazu obiad jeszcze jako tako mozna zrobic w piekarniku ;)
enej

Postautor: Gościu » 20 maja 2016, 7:43

"Biorąc pod uwagę rodzaj zasilania piekarniki dzielą się na gazowe i elektryczne. Piekarnik gazowy może być zasilany gazem sieciowym (gazem ziemnym) lub z butli (propan butanem)."

Na co zwrócić uwagę:
- moc
- moc przyłączeniowa
- pojemność
- wymiary
- funkcje (grill, mikrofala, pieczenie parowe, podtrzymywanie ciepła, rozmrażanie, rożen obrotowy, termoobieg itd)
- sposób otwierania drzwi
- sposób i rodzaj sterowania
- zabezpieczenia

Warto odpowiedzieć sobie na pytania:
- Jak często korzystasz z piekarnika?
- Dla ilu osób będziesz przygotowywać posiłki?
- Co będziesz piec najczęściej?
- Czy masz w domu dzieci?

Źródło: http://www.jakkupowac.pl/jaki-piekarnik-do-zabudowy-kupic/
Gościu

Postautor: Jedenek » 07 cze 2016, 20:04

Ja mam piekarnik elektryczny Amici IN z tym zdalnym sterowaniem i nie oddam go za nic innego:). Na prawdę polecam każdemu!
Jedenek

Postautor: Afterka » 17 cze 2016, 21:33

My akurat nie braliśmy ze zdalnym sterowaniem, ale wzięliśmy z linii IN ten z czyszczeniem pyrolitycznym. Mega fajna funkcja i bez wątpienia warta zakup!
Afterka

Postautor: Mesiaka » 18 cze 2016, 12:52

A dla mnie to zdalne sterowanie w Amice jest świetnym bajerkiem. Nie mam tego piekarnika, ale bawiłam się w sklepie. Jakbym miała kasiurke to zdecydowanie do zakupu:)
Mesiaka

Postautor: Kornel » 16 lip 2016, 10:31

Pełna zgoda co do tych piekarników Amici!
Kornel

Postautor: Adames » 10 sie 2016, 9:53

Tak to prawda. Nie tylko polskie ale i zwyczajnie dobre. Taka jest prawda. I sobie też kupuję piekarnik Amici i tez z IN:)
Adames

Postautor: kontt » 26 sie 2016, 12:15

Amica, najlepsza. Ja na avans.pl zamawiałem sobie, nie ma sobie równych przynajmniej dla mnie, zdecydowany lider. Fajną mają cenę w tym sklepie.
kontt

Postautor: anniee » 07 lis 2016, 14:37

Ja też niedawno zamawiałam piekarnik do swojej kuchni. Razem z mężem robiliśmy remont i wymienialiśmy dosłownie wszystko. Trochę pochłonęło to pieniędzy, dlatego szukaliśmy niedrogich, a dobrych sprzętów AGD. Tym sposobem znaleźliśmy piekarnik od Kernau, przejrzeliśmy ich ofertę i ostatecznie wybór padł na ten - http://www.kernau.com/produkt/kbo-0772-sk-x-piekarnik-z-termoobiegiem.html To piekarnik o pojemności 59 litrów, z 7 funkcjami grzania w tym z systemem Termoobiegu 3D. Jakościowo jest OK :)
anniee

PoprzedniaNastępna